Małgorzata Rozenek skrytykowana za przyjęcie roli u Patryka Vegi. "Nie pojmuję, co Panią skłoniło". Odpowiedź to ostra szpila

Mimo że Małgorzata Rozenek dopiero co zeszła z planu zdjęciowego najnowszego filmu Patryka Vegi, już musi mierzyć się z krytyką internautów.

Mimo obostrzeń rządowych co do zgromadzeń Patryk Vega i tak zdecydował się pracować na planie zdjęciowym nowego filmu. Kolejne "dzieło" kontrowersyjnego reżysera to "Miłość w czasach zarazy". O produkcji zrobiło się głośno jeszcze na długo przed premierą, a to za sprawą zaangażowania w nią Małgorzaty Rozenek. Ta wcieli się w filmie z postać Nory, jednak nic jeszcze nie wiemy na temat aktorskich popisów celebrytki. To nie przeszkodziło jednej z internautek w skrytykowaniu Gosi nawet za samo przyjęcie propozycji. 

Małgorzata Rozenek skrytykowana za pracę z Vegą

Patryk Vega ma nosa do tematów, które porusza w swoich filmach. Reżyser nie boi się kontrowersji, a także bierze na warsztat sprawy dla wielu niewygodne. Niestety z wykonaniem jest już gorzej. Przypomnijmy sobie film "Botoks", który miał pokazać brutalną prawdę o służbie zdrowia i koncernach farmaceutycznych. Na ekranach kin mogliśmy wówczas zobaczyć zlepek scen z przykładami najbardziej patologicznych sytuacji wśród farmaceutów, ratowników medycznych czy lekarzy. Podobnie było w przypadku filmu "Polityka". Domyślamy się, że internautka, która skrytykowała Małgorzatę Rozenek za przyjęcie roli od Vegi, kierowała się doświadczeniami po obejrzeniu jego poprzednich produkcji.

Nie ma takiej siły, ani pieniędzy, dla których zdecydowałabym się na role u pana Vegi. Kompletnie nie rozumiem fenomenu jego filmów. Przepełnione przemocą sceny seksu są obrzydliwe, nie ma zdania bez tysiąca wulgaryzmów. Nie przebrnęłam przez ani jeden film. Bardzo się dziwię i nie potrafię pojąć, co Panią skłoniło- napisała przejęta internautka.

Gosia bardzo szybko jej odpowiedziała i przy okazji wbiła jej szpilę. 

To może dobrze, że nie dostałaś propozycji - odpisała Rozenek. 
 

My zanim zaczniemy oceniać występ Małgorzaty w filmie Vegi, poczekamy na jego premierę. Nie spodziewamy się fajerwerków, ale kto wie, może tym razem reżyser naprawdę nas pozytywnie zaskoczy?

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek na spacerze z synem. Henio jeździ w luksusowym wózku. "Piękny, w cenie mojego auta"

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.