Małgorzata Rozenek na spacerze z synem. Henio jeździ w luksusowym wózku. "Piękny, w cenie mojego auta"

Małgorzata Rozenek wybrała się na spacer z najmłodszym synem. Zaprezentowała przy okazji wózek, w jakim jeździ Henryk. Należy do najdroższych modeli, jakie wybrały gwiazdy.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w czerwcu powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Henryk był bardzo długo przez nich wyczekiwany, więc nic dziwnego, że chętnie się nim chwalą w swoich mediach społecznościowych. Nie chronią jego wizerunku, pokazują normalnie twarz malucha, który jest już prawdziwą gwiazdą na ich profilach. Rodzice chętnie relacjonują, jak rozwija się ich syn oraz jak spędzają wspólnie czas. Teraz prezenterka opublikowała zdjęcia ze spaceru.

Zobacz wideo Henryk to gwiazda na Instagramie

Małgorzata Rozenek pokazała wózek Henryka

Rozenek wybrała się do parku. Na zdjęciach pozuje wśród drzew. Prezenterka zdecydowała się na stylizację w barwach podobnych do tych, jakie znajdują się na wózku jej syna. Ubrała długą, metaliczną kurtkę oraz jasne spodnie i buty. 

Pozdrawiamy Was z Henryczkiem z prawdziwego królestwa jesiennych liści #jesieniara #zlotapolskajesien - zwróciła się do fanów.
 

Wielu zwróciło uwagę na wózek Henryka, gdyż została oznaczona firma. Okazuje się, że jego cena jest dość wysoka. Ten model kosztuje ok. 15 tys. złotych. Internauci komentują taki wybór:

Henryczek ma karocę godną księcia.
Piękny wózek, w cenie mojego auta.
Rolls Royce wśród furek dla dzieci - piszą.

Małgorzata Rozenek z synem HenrykiemMałgorzata Rozenek w "DDTVN" ubolewa, że żaden z synów nie jest podobny do niej

Tym samym Rozenek dołączyła do grona gwiazd, które dla swoich pociech wybrały modele z najwyższej półki. W podobnej cenie jeździła Mia Raduszewska, córka Natalii Siwiec. Podobne pieniądze wydała także Izabela Janachowska. Nieco mniej na pojazdy dla swoich dzieci wydały Anna Lewandowska oraz Edyta Pazura. Najmniej wykosztowali się za to Kasia Warnke i Piotr Stramowski. Ich córka jeździ w modelu za niecały tysiąc złotych.

Ewa MrozowskaEwa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała wózek syna