Ewa Chodakowska zdradziła, ile je dziennie kalorii. "Ja kocham jeść, a jedzenie kocha mnie!"

Ewa Chodakowska odpowiedziała na chyba najbardziej interesujące jej fanów pytanie. Ile dziennie je?

Ewa Chodakowska ma bardzo bliski kontakt ze swoimi fanami. Trenerka jeszcze przed wybuchem pandemii często organizowała z nimi spotkania oraz treningi. Teraz, kiedy w kraju panują restrykcyjne obostrzenia, komunikuje się z obserwatorami tylko za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio gwiazda postanowiła z nimi porozmawiać i na swoim Instagramie zorganizowała Q&A.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska ma świetne ciało!

Ile kalorii dziennie je Ewa Chodakowska?

Nie ma co ukrywać, że Chodakowska jest ogromną motywacją dla tysięcy Polek i Polaków. Bardzo często chcą oni wiedzieć, jak wyglądają jej treningi, jakich kosmetyków używa, a nawet jak się dokładnie odżywia. W trakcie przeprowadzonego na Instagramie Q&A Ewa została zapytana o to, ile je dziennie kalorii.

Matko!!! Przede wszystkim mam mega fajną relację z jedzeniem. Ja kocham jeść, a jedzenie kocha mnie! To jedna z moich top przyjemności. Jem przy tym mega zdrowo. Nienawidzę śmieciowego żarcia. Kaloria kalorii nierówna. Pamiętaj o tym! Myślę, że pochłaniam od 2200 - 2500 kcal dziennie - przyznała.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska instagram/chodakowskaewa

Jedna z obserwatorek zapytała Chodakowską, czy jest śpiochem. Ewa nie ukrywa, że zdarza się jej wstawać o późniejszych godzinach.

Teraz planuje wprowadzić w swój plan nową rutynę. Zasypianie przed północą. I wstawanie o 7. Dotychczas lubiłam pracować do 2 w nocy. Także nie było mowy o wczesnym wstawaniu...

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska instagram/chodakowskaewa

Z przeprowadzonego Q&A dowiedzieliśmy się również, że gwiazda mierzy 166 cm wzrostu, a jej mąż z ogromnym przejęciem przygląda się wyborom w USA. A wy, jakie pytanie chcielibyście zadać Ewie Chodakowskiej?

Więcej o: