Kasia Tusk pokazała domową bibliotekę. Jest stylowo urządzona. Na półkach ślubne zdjęcie i zapiski Donalda Tuska

Kasia Tusk zabrała swoich fanów do domowej biblioteki i zrobiła "listopadowy przegląd książek". Na półkach znajdziemy kultowe pozycje, a także zdjęcie ze ślubu i książkę Donalda Tuska.

Kasia Tusk od wielu lat prowadzi swój instagramowy profil "Make Life Easier", na którym pokazuje fanom stylizacje czy chwali się gustownie urządzonymi wnętrzami domu. W bajkowym świecie córki Donalda Tuska niekiedy pojawia się miejsce na komentarze dotyczące spraw społecznych. Influencerka wzięła niedawno udział w gdańskim Strajku Kobiet przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Pokazała internautom także SMS-y od ojca, z których wynika, że były premier wspiera rewolucję kobiet.

Kasia Tusk pokazała domową bibliotekę. Na półkach zdjęcie ze ślubu i książka Donalda Tuska

Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała domową bibliotekę

Mamie małej Liliany najwyraźniej udzieliła się jesienna atmosfera, dlatego sięgnęła po książki z domowego zbioru. Przy okazji pochwaliła się fanom swoją biblioteką. Na zamieszczonym na InstaStories krótkim tournée po szafkach widzimy pokaźną kolekcję książek, a w tle filmiku słychać głos gaworzącego dziecka. Na białych półkach znajdują się również bibeloty, a wśród nich zdjęcie ze ślubu Kasi, rodzinna fotografa, a także ilustracja przestawiająca kobietę w ciąży. Na dolnej półce stoi oprawiona w ramkę okładka biblii mody - magazynu "Vogue".

Biblioteka Kasi TuskBiblioteka Kasi Tusk Instagram/makelifeeasier_pl

Obok biografii Audrey Hepburn i książki o Coco Chanel widzimy grubą pozycję o wymownym tytule "Szczerze", napisaną przez Donalda Tuska. To zbiór notatek spisywanych przez ojca Kasi od jego wyjazdu do Brukseli w celu objęcia stanowiska przewodniczącego Rady Europejskiej, po wybór na stanowisko szefa Europejskiej Partii Ludowej.

Biblioteka Kasi TuskBiblioteka Kasi Tusk Instagram/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk na InstaStories poleciła swoim obserwującym książkę kulinarną oraz pokazała notatnik do zapisywania przepisów.

Zobacz też: Kasia Tusk zaprezentowała wnętrza pokoju córki. "Dobra baza to podstawa". Na ścianie piękny obraz małej dziewczynki

Więcej o:
Copyright © Agora SA