Sandra Kubicka pokazała luksusowy salon z kominkiem. Jest ogromny! "Zupełnie odeszłam od stylu Miami"

Sandra Kubicka zamieściła na Instagramie nagranie, na którym widać jej przestronny salon. Modelka przyznała, że jej ogromnym marzeniem było urządzenie przytulnego wnętrza.

Sandra Kubicka w czerwcu rozstała się z narzeczonym Kaio. Modelka wróciła do Polski, a po kilku miesiącach kolejny raz musiała zmierzyć się z cieniami przeszłości. Jej były partner związał się z aspirującą modelką i w sieci pojawiły się porównania jego nowej wybranki do Kubickiej. 25-latka nawet skomentowała zdjęcie, na którym Kaio pozuje z nową dziewczyną, a na swoim InstaStories przyznała, że jest zaskoczona medialnym szumem wokół jej dawnego związku.

Sandra Kubicka, KaioSandra Kubicka skomentowała zdjęcie byłego z nową dziewczyną. Tłumaczy sytuację

Sandra Kubicka pokazała luksusowy salon. Jest ogromny

Kubicka pod koniec sierpnia opowiedziała w programie "Dzień dobry Wakacje" o tym, jak powoli urządza się w Polsce. Modelka przyznała, że musi uważać na to, co publikuje w Internecie, a spokój, którego szukała, znalazła dopiero w ojczyźnie.

Zobacz wideo Sandra Kubicka mówi, dlaczego zdecydowała się skomentować zdjęcie dziewczyny byłego

Doskonałą okazją do świętowania okazała się piąta miesięcznica powrotu do kraju. Kubicka pokazała na swoim instagramowym profilu nagranie, na którym widać wnętrza jej nowego domu. Ten szczególny dzień spędziła z najbliższymi:

Dzisiaj mija pięć miesięcy odkąd wróciłam do Polski na stałe. Moje serce wypełnia ciepło w takie wieczory. Chciałam, żeby w moim domu w Warszawie była zupełnie inna atmosfera i cieplejsza. Zupełnie odeszłam od stylu Miami. Wszystko miałam zawsze bardzo nowocześnie i na biało. Białe ściany i podłogi. Tutaj jest kolorowo i przytulnie.

Salon Sandry KubickiejSalon Sandry Kubickiej Instagram/sandrakubicka

Na nagraniu widać luksusowe i przestronne wnętrze, w którym królują gustowne dodatki. W centralnym miejscu salonu znajdują się biała kanapa i fotele, zza których wyłania się ogromny kominek. Pod ścianą została urządzona jadalnia ze stołem i kolorowymi krzesłami.

Zobacz też: Sandra Kubicka wspomina rozstanie z Kaio i zapewnia: Nie chcę kolejnego związku. Mężczyzna nie jest priorytetem [TYLKO U NAS]

Pokój jest bardzo dobrze oświetlony dzięki dużym oknom, a naprzeciwko zestawu wypoczynkowego znajduje się telewizor. Na ścianach powieszone są ciemne obrazy, które kontrastują z jasnym wnętrzem. Całość dopełnia drzewko posadzone w masywnej donicy:

Myślę, że udało mi się to nareszcie stworzyć, ten rodzinny klimat. I to irytujące pytanie "Sandra, po co ci taki duży dom?" No właśnie po to... bo oni. Oni sprawiają, że jestem lepszą osobą. A to "ciocia" to miód na moje uszy - przyznała szczęśliwa Kubicka.

Salon Sandry KubickiejSalon Sandry Kubickiej Instagram/sandrakubicka

Internauci byli zachwyceni uroczym obrazkiem, a także nowym domem Sandry:

Pięknie, przytulnie, stylowo. Na pewno już to wiesz, ale rodzina i przyjaciele to nasze skarby - cenniejsze od złota!
Duży, ale bardzo przytulny.
 

Sandra KubickaSandra Kubicka o nowym życiu w Polsce. "Muszę uważać na to, co pokazuję"

Zobaczcie luksusowe wnętrza, w których mieszka Kubicka. Ładnie się urządziła?

Więcej o: