Sandra Kubicka wyprowadziła się na wieś. Modelka zaprosiła obserwatorów do swoich nowych wnętrz. Kuchnia jest "jakby luksusowa"

Sandra Kubicka pokazała obserwatorom swoje nowe "cztery kąty". Modelka zdecydowała się kupić wielki dom na polskiej wsi. Będzie musiała się przyzwyczaić do uroków mieszkania poza miastem.

Ostatnie miesiące dla Sandry Kubickiej są pełne zwrotów akcji. Modelka przez kilkanaście lat mieszkała i pracowała w Miami, w Stanach Zjednoczonych. Kilka tygodni temu podjęła jedną z ważniejszych decyzji w życiu, jaką okazała się przeprowadzka do Polski na stałe. Wszystko zbiegło się z bardzo głośnym rozstaniem Kubickiej z jej ówczesnym narzeczonym Kaio. Teraz sama zainteresowana chce sobie ułożyć życie na nowo, a jednym z pierwszych tego etapów ma być nowy dom. Willa, jaką zakupiła, zrobi wrażenie na niejednym architekcie. 

ZOBACZ TEŻ: Sandra Kubicka o oświadczeniu Kaio: Przykre jest to, że mówi, że chciał mnie zostawić, jakbym była przedmiotem [TYLKO U NAS]

Zobacz wideo Sandra Kubicka wyznaje, w kim chce się zakochać. „Chcę Polaka”

Sandra Kubicka kupiła dom na polskiej wsi

Do tej pory Sandra Kubicka mieszkała w Miami, gdzie na co dzień towarzyszył jej miejski zgiełk i mnóstwo ludzi. Nowy dom modelki jest położony w zupełnie innej scenerii, bowiem na wsi. Modelka nie kryje radości z nowego lokum, a także z tego, że dookoła nie ma ludzi. Sandra Kubicka jest zaskoczona urokami mieszkania na wsi. Pożaliła się obserwatorom, że podczas picia porannej kawy pies przyniósł na jej taras mysz.

Powiem wam, że fajnie jest na wsi, ale z rana aż mi serce stanęło. Piłam sobie kawę na dworze i Luna przyniosła mi mysz w buzi. Fajne jest życie na wsi - mówiła rozbawiona.

Sandra KubickaSandra Kubicka instagram.com@sandrakubicka

Przy okazji Sandra Kubicka wirtualnie oprowadziła obserwatorów po nowym lokum. Na jej relacji możemy dostrzec nowoczesną kuchnię, w której stoi ogromna, dwudrzwiowa lodówka, a także przestronny salon. Na podwórku oprócz jej luksusowego Porsche stoi też trampolina. Modelka jest tuż po przeprowadzce, więc dopiero zaczyna się urządzać. Jesteśmy przekonani, że już niedługo pokaże nam nieco więcej swojego wymarzonego domu. 

Sandra KubickaSandra Kubicka instagram.com@sandrakubicka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.