Sandra Kubicka wspomina rozstanie z Kaio i zapewnia: Nie chcę kolejnego związku. Mężczyzna nie jest priorytetem [TYLKO U NAS]

Sandra Kubicka niedawno rozstała się z narzeczonym. W rozmowie z Plotkiem przyznała, że teraz nie chce angażować się w poważny związek.

Sandra Kubicka przez ponad 15 lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w Miami. Niedawno modelka zdecydowała się na wielkie zmiany, bowiem postanowiła przeprowadzić się do Polski, a także zerwać zaręczyny z Kaio. Jak się okazuje, w najbliższym czasie nie ma zamiaru wchodzić w kolejny poważny związek. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka w MTV Cribs

Sandra Kubicka nie chce kolejnego związku

Sandra Kubicka już od jakiegoś czasu rozmyślała nad przeprowadzką do Polski. Jak sama przyznaje, gdy wróciła, czuje się najszczęśliwsza. Co więcej, w rozmowie z Plotkiem dodała, że z byłym narzeczonym rozstała się już dawno, tylko późno poinformowała o tym fanów.

Od momentu, kiedy weszłam do mieszkania, mam uśmiech na twarzy i czuje takie szczere szczęście. Nie tęsknie za Miami w ogóle. Już wyrosłam z życia w Miami, a z Kaio rozstaliśmy się już jakiś czas temu, tylko późno poinformowałam wszystkich, wiec już dawno były łzy i to już przeszło - zdradza modelka. 

ZOBACZ TEŻ: Sandra Kubicka opowiedziała o zamieszkach w USA. Stres nie minął. W Ameryce została jeszcze jej mama. "Bardzo się boi"

Czy Sandra w Polsce znajdzie nową miłość? Sama zainteresowana przyznaje, że nie szuka poważnego związku. W życiu miała ich już sporo, więc teraz chce korzystać z życia i skupić się na pracy. 

Nie chcę obecnie związków. Całe życie przechodziłam z jednego związku do drugiego. Nigdy nie miałam okazji po prostu być normalną dziewczyną, chodzić na randki i się spotykać. Od razu były poważne związki, więc teraz chcę skupić się na pracy i szczęściu. Mężczyzna nie jest priorytetem w moim życiu - zapewnia Sandra. 

Myślicie, że Sandra długo wytrwa w swoim postanowieniu?

Więcej o: