Johnny Depp przegrał proces z "The Sun"! Gazeta miała prawo nazwać go "żonobijcą". Amber Heard ma powody do radości

Sądowa batalia Johnny'ego Deppa z brytyjskim tabloidem "The Sun" zakończyła się dla niego porażką. Sąd uznał, że dziennikarz miał prawo nazwać aktora "żonobijcą". W sprawie zeznawała była żona Deppa, Amber Heard.

Od miesięcy media na całym świecie żyły procesem, jaki Johnny Depp wytoczył brytyjskiemu tabloidowi "The Sun". Aktor oskarżył wydawcę gazety, News Group Newspapers, o zniesławienie. Chodzi o artykuł, w których filmowy "Pirat z karaibów" został nazwany "żonobijcą" i "damskim bokserem". Określenia użyte przez dziennikarza w kontekście opisów patologicznej relacji Deppa z jego byłą żoną, Amber Heard, najwyraźniej uraziły aktora. Długa sądowa batalia, podczas której na jaw wyszły szokujące i absurdalne szczegóły związku 57-latka, zakończyła się przegraną Johnnego Deppa.

Johnny Depp przegrał z "The Sun". Jest wyrok. Amber Heard triumfuje

Sędzia orzekł, że "The Sun" miał prawo posłużyć się określeniem "żonobijca" przy opisywaniu przepełnionych przemocą zajść między Deppem a Heard. Na historyczny wyrok sądu, który już został okrzyknięty ważnym krokiem ku wolności prasy, ogromny wpływ miały zeznania byłej partnerki aktora oraz innych świadków.

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

Podczas procesu na jaw wyszły liczne tajemnice i absurdy związku Deppa i Heard. Aktorka z detalami opowiedziała między innymi o tym, w jaki sposób mężczyzna znęcał się nad nią psychicznie. Depp miał poniżać swoją żonę, nazywać ją "żądną sławy dz***ką", a także mówić, że "zamierza patrzeć, jak ktoś ją gwałci".

Zobacz też: Amber Heard zeznała, że Johnny Depp znęcał się nad nią psychicznie. "Mówił, że zamierza patrzeć, jak ktoś mnie gwałci"

Johnny Depp nie pozostał dłużny swojej byłej żonie. Niedawno przyznał publicznie, że jego była żona wypróżniała się w pościel, a przez jej agresywne zachowanie aktor stracił fragment palca. Heard zaprzeczyła jednak rewelacjom opublikowanym przez byłego męża i przyznała, że aktor ma "toaletowe poczucie humoru".

Światło dzienne ujrzały także przerażające zdjęcia zdewastowanej przez Deppa łazienki, w której malował po lustrze i płytkach swoją krwią. Domowe awantury byłych małżonków miały przeradzać się w niebezpieczne burdy, w których dźwięk tłuczonego szkła nie należał do rzadkości:

Ofiar przemocy domowej nie wolno uciszać i dziękujemy sędziemu za staranne rozważenie sprawy oraz dziękujemy Amber Heard - za jej odwagę w składaniu zeznań – powiedział po wygranej w sądzie rzecznik prasowy dziennika "The Sun".

Amber Heard triumfuje. Myślicie, że skomentuje w mediach sądową porażkę swojego byłego męża?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.