Dawid Woliński niefortunnie przerobił zdjęcie ze ślubu Przetakiewicz. Wygięta kolumna to hit

Dawid Woliński pochwalił się kilkoma zdjęciami z wesela Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Nie obyło się bez mocnej wpadki.

Nic tak nie interesuje internautów jak wpadki gwiazd. Ostatnimi czasy nasi rodzimi celebryci najczęściej strzelają gafy przy publikowaniu zdjęć na Instagramie, a to za sprawą ich niekoniecznie najlepszych umiejętności przy przerabianiu zdjęć. Już pisaliśmy o Dodzie, która kombinując przy zdjęciu, zagięła horyzont, czy Małgorzacie Rozenek, której szafki w mieszkaniu nagle zaczęły falować. Teraz przyszedł czas na Dawida Wolińskiego. Photoshopowa wpadka na fotce zamieszczonej przez projektanta jest widoczna gołym okiem. 

ZOBACZ TEŻ: Ponoć Małgorzata Rozenek notorycznie przerabia zdjęcia. Jej ostatnie selfie nie pozostawia złudzeń. "Szanuję za mega dystans"

Dawid Woliński przerabia zdjęcia na Instagramie

Niespełna tydzień temu w Grecji odbyło się huczne wesele Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Na uroczystości pojawiła się najbliższa rodzina i przyjaciele, a także nieco gwiazd m.in. Kayah czy właśnie Dawid Woliński. Juror "Top Model" relacjonował ślub znanej koleżanki, więc nic dziwnego, że pochwalił się również fotką z panną i panem młodymi. 

Wspaniała celebracja miłości i wzajemnego wsparcia. Wszystko jak z baśni - pisał podekscytowany na Instagramie. 

Na zdjęciu widzimy Wolińskiego w towarzystwie Joanny i Rinke. Wszyscy pozują na tle basenu, za którym stoją kolumny i to właśnie one kradną całą uwagę, są bowiem bardzo wygięte. Nie tylko jednak one. Zmianę widać również w ramieniu Joanny Przetakiewicz. 

Dawid Woliński, Joanna Przetakiewicz, Rinke RooyensDawid Woliński, Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens instagram.com/dawid_wolinski_private/

Gołym okiem widać, że Dawid sporo majstrował przy fotce. Myślicie, że państwo młodzi o tym wiedzieli?

ZOBACZ TEŻ:  Anna Wendzikowska skrytykowana za przerabianie zdjęć. "Te filtry cię postarzają". Odpowiedziała w punkt i z dystansem

Zobacz wideo Dawid Woliński o zwycięzcy "Top Model": Miałem inny typ"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.