Małgorzata Rozenek przerobiła swoje ciążowe zdjęcie? Zdradziła ją wygięta szafka

Małgorzata Rozenek przed galą tygodnika "Piłka Nożna" zaprezentowała się w obcisłej sukience, jednak naszą uwagę przykuła wygięta szafka. Czyżby prezenterka nieco podrasowała swoją figurę?

Gwiazdy chętnie dzielą się na Instagramie kulisami swojej pracy czy kulisami ze swojego życia prywatnego. Aby umilić życie swoim obserwatorom, publikują przeróżne zdjęcia - niemalże zawsze idealnych wersji siebie. Niestety nie zawsze im się to udaje i sięgają po programy graficzne, które sprawiają, że nagle chudną, a ich sylwetki są idealne. Podobny proceder zauważyliśmy na najnowszym zdjęciu Małgorzaty Rozenek. 

Małgorzata Rozenek przerobiła swoje zdjęcie?

Na najnowszej fotce, jaką na Instagramie opublikowała Małgorzata Rozenek, widzimy ją w długiej, obcisłej sukni. Prezenterka w ten sposób uwydatniła nie tylko swój ciążowy brzuch, ale również odstające pośladki i idealną talię. My zwróciliśmy jednak uwagę na pewien szczegół, a mianowicie na wygiętą szafkę. To jedynie sugeruje nam, że Małgosia nieco majstrowała przy fotce przed publikacją. W innym przypadku jedna z szafek musiałaby być krzywa, o co nie podejrzewamy "Perfekcyjnej pani domu". Oceńcie zresztą sami. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek instagram.com@m_rozenek

Zgadzacie się z naszymi podejrzeniami?

"Shopping for Australia". Małgorzata Rozenek nominowana do challengu w słusznej sprawie:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: