Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na gali tygodnika "Piłka Nożna". Kreacją podkreśliła ciążowe krągłości

Małgorzata Rozenek mimo ciąży nie chowa się w domu i wciąż jest aktywna medialnie. Z mężem pojawiła się na gali tygodnika "Piłka Nożna" i zaprezentowała ciążowy brzuch. Jest już coraz większy!

W niedzielny wieczór odbyła się wielka gala tygodnika "Piłka Nożna", podczas której wybrany został najlepszy piłkarz ubiegłego roku. Wśród nominowanych byli m.in. Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny. Ostatecznie nagroda powędrowała do kapitana reprezentacji Polski i napastnika Bayernu Monachium. W warszawskim hotelu Hilton nie zabrakło również gwiazd show-biznesu. Pojawiła się także Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem.

Małgorzata Rozenek w ciąży na gali tygodnika "Piłka Nożna"

Małgorzata Rozenek już wiosną urodzi swoje trzecie dziecko. Mimo to nie rezygnuje z pracy. Pracuje nad nowymi projektami, a także bywa na warszawskich salonach. W niedzielny wieczór swoją obecnością uświetniła galę tygodnika „Piłka Nożna”. Oczywiście u jej boku nie mogło zabraknąć Radosława Majdana. Ciąża Małgorzaty Rozenek jest już coraz bardziej widoczna, a kreacja, jaką wybrała tylko podkreśla stan, w jakim się znajduje. 

 

Małgosia postawiła na czarną obcisłą suknie do ziemi. Na zdjęciach widzimy, że jej ciążowy brzuch jest już dość pokaźnych rozmiarów. Radosław zaprezentował się w klasycznym garniturze. W tym duecie to Małgorzata lśni najbardziej. Nie ma się czemu dziwić. 

RG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.