Wstrząsające wyznanie Małgorzaty Rozenek. Poroniła bliźniaczą ciążę w 11. tygodniu. "Droga do trzeciej ciąży była tak trudna i wyczerpująca"

Małgorzata Rozenek w rozmowie z Agatą Młynarską przyznała, że poroniła ciążę w 11. tygodniu. Spodziewała się bliźniaków.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od dobrych kilku lat starali się o dziecko. Pomimo wielu niepowodzeń, jakie napotkali po drodze, prezenterce udało się zajść w wymarzoną ciążę, o czym poinformowali nas w grudniu. Małgosia skorzystała z metody in-vitro, dzięki której ma dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Małgorzata Rozenek w poprzednich wywiadach mówiła, że dwukrotnie poroniła ciążę, a w najnowszej rozmowie z Agatą Młynarską przyznała, że jedna z nich była bliźniacza.

Małgorzata Rozenek poroniła bliźniaczą ciążę 

W środę Małgorzata Rozenek była gościem Agaty Młynarskiej w studio Discovery. Rozmowa dotyczyła głównie metody zapłodnienia in-vitro. Naturalnie temat szybko przeszedł na ciążę Małgosi, do której droga nie była łatwa. Gwiazda przyznała, że utraciła bliźniaczą ciążę w 11. tygodniu. 

Moja droga do trzeciej ciąży była tak trudna i emocjonalnie wyczerpująca. Najtrudniejszy był moment, jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza - wyznała gwiazda.

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuch:

Zobacz wideo

Obecnie Małgorzata Rozenek pracuje nad fundacją, która ma pomóc parom borykającym się z niepłodnością. Prace idą pełną parą. W styczniu otrzymała już wpis do KRS-u, a na dniach ma ruszyć oficjalna strona internetowa. Małgosia w projekt angażuje się bardzo osobiście i apeluje do kobiet, aby te nie zwlekały z macierzyństwem tak długo. 

RG

Więcej o:
Komentarze (72)
Małgorzata Rozenek poroniła bliźniaczą ciążę w 11. tygodniu. "Droga do trzeciej ciąży była tak trudna i wyczerpująca"
Zaloguj się
 • bamapo

  Oceniono 9 razy 9

  Co za nonsensowny artykuł. Wynika z niego że poroniła aktualną ciążę co jest nieprawdą.

 • hansolo88

  Oceniono 8 razy 6

  Ryzyko poronienia do końca 3 miesiąca to 50% dla każdej ciąży, nie ważne czy invitro czy nie, czy bogata czy biedna, czy czarna czy biała. Wie to każda kobieta, która decyduje się na dziecko, to jest tak oczywiste jak piątka z WFu albo jak łysy w BMW. Po co zatem ten ckliwy exhibicjonizm?

 • stach_79

  Oceniono 11 razy 5

  Tu nie chodzi o żaden ekshibicjonizm!
  Kobieta chce pokazać innym ludziom, że invitro to bardzo trudna i smutna droga do posiadania dzieci często, ale nie wolno się poddawać.
  Pewnie, że wykorzytstuje własną sławę i popularność, ale skoro jest sławna to kto to ma robić aby przeciwstawić się głupocie jaka panuje w Polsce odnośnie invitro?? Znam osoby posiadające dizeci tą metodą nawet bliźnięta. Nic złego z tymi dziećmi się nie dzieje. A są bardziej zadbane od dzieci, poczętych w naturalny sposób - dlaczego? Bo rodzice o Nie naprawdę walczyli i im większy trud tym większa miłość.

 • hrabia_wronski

  Oceniono 15 razy 5

  Czy to nie jest ekshibicjonizm ?
  Podniecanie sie prawami natury ?
  Kogo to interesuje ,ze ktos poronil ?
  Pieprznieta baba ,Kuku na muniu !
  Takie rzeczy zachowuje sie dla sienbie i osob najblizszych a nie oglasza wszem i wobec .
  Krajna glupota i idiotycznyt ekshibicjonizm !

 • plastikpiokio

  Oceniono 8 razy 2

  jestem ogromnie wstrząsniety ale jakoś nie zmieszany ---bo mi to wisi.

 • heniofrey

  Oceniono 1 raz 1

  Sa kraje gzie dziewucha za poronienie wedruje do pierdla .(Przerwanie ciazy )
  Tragedja nie przemuje sie nikt.
  A Poska byla o krok od skrajnego idiotyzmu .

 • birdy-niam-niam

  Oceniono 11 razy 1

  niestety zbliża się (w siedmiomilowych butach) czas, gdy czeka nas wysyp książek ''autorstwa'' małgosi, wysyp książek ''autorstwa'' radzia, o tematyce - jak rodzić, jak zajść w ciążę, jak wychowywać dxieci; serie kosmetyków ''by małgosia'' dla noworodków, niemowlaków, roczniaków itd.; serie ubranek dla klienteli j.w.;ubranka, zabawki; wczasy dla rodzin z dziećmi ''by majdan'', itd. itp.

  będzie ciężko znaleźć miejsce w internecie bez reklam podobnych artefaktów...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX