Wstrząsające wyznanie Małgorzaty Rozenek. Poroniła bliźniaczą ciążę w 11. tygodniu. "Droga do trzeciej ciąży była tak trudna i wyczerpująca"

Małgorzata Rozenek w rozmowie z Agatą Młynarską przyznała, że poroniła ciążę w 11. tygodniu. Spodziewała się bliźniaków.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od dobrych kilku lat starali się o dziecko. Pomimo wielu niepowodzeń, jakie napotkali po drodze, prezenterce udało się zajść w wymarzoną ciążę, o czym poinformowali nas w grudniu. Małgosia skorzystała z metody in-vitro, dzięki której ma dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Małgorzata Rozenek w poprzednich wywiadach mówiła, że dwukrotnie poroniła ciążę, a w najnowszej rozmowie z Agatą Młynarską przyznała, że jedna z nich była bliźniacza.

Małgorzata Rozenek poroniła bliźniaczą ciążę 

W środę Małgorzata Rozenek była gościem Agaty Młynarskiej w studio Discovery. Rozmowa dotyczyła głównie metody zapłodnienia in-vitro. Naturalnie temat szybko przeszedł na ciążę Małgosi, do której droga nie była łatwa. Gwiazda przyznała, że utraciła bliźniaczą ciążę w 11. tygodniu. 

Moja droga do trzeciej ciąży była tak trudna i emocjonalnie wyczerpująca. Najtrudniejszy był moment, jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza - wyznała gwiazda.

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuch:

Zobacz wideo

Obecnie Małgorzata Rozenek pracuje nad fundacją, która ma pomóc parom borykającym się z niepłodnością. Prace idą pełną parą. W styczniu otrzymała już wpis do KRS-u, a na dniach ma ruszyć oficjalna strona internetowa. Małgosia w projekt angażuje się bardzo osobiście i apeluje do kobiet, aby te nie zwlekały z macierzyństwem tak długo. 

RG

Więcej o: