Ponoć Małgorzata Rozenek notorycznie przerabia zdjęcia. Jej ostatnie selfie nie pozostawia złudzeń. "Szanuję za mega dystans"

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie, na którym nie widać grama naturalności. Popisała się umiejętnością obróbki zdjęć.

Małgorzata Rozenek wielokrotnie publikowała zdjęcia, na których można było zauważyć ingerencję programu graficznego. Jeszcze przed narodzinami Henia gwiazda usiłowała się wyszczuplić, a fani w komentarzach zwracali na to uwagę. Internautom zapadło w pamięć zdjęcie sprzed gali, na którym Małgorzata, chcąc wyszczuplić nogi, wygięła szafkę. Na najnowszym zdjęciu żona Radosława Majdana znów pochwaliła się umiejętnością obróbki.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do treningów

Małgorzata Rozenek poprawiła swój wygląd

"Perfekcyjna" zamieściła selfie, które jest niemal idealne. Skóra na twarzy została wygładzona, rzęsy stały się gęstsze, oczy większe, a usta pełniejsze. Problem w tym, że nie ma w tym grama naturalności. Małgorzata przyznała, że poprawiła zdjęcie. Publikacja została opatrzona zabawnym opisem, w którym Rozenek odnosi się do przeróbki. 

Przerabiam zdjęcia?! Ja?! - napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie, dodając rozbawione emotikony.
 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Obserwatorzy Rozenek przyznawali się, że też przerabiają zdjęcia i twierdzili, że celebrytka wykonała świetną robotę. 

Kto tego nie robi, niech pierwszy rzuci kamieniem. Zawsze pięknie!
Co za zmiany! Poprosimy kurs online.
A nawet gdyby.... Każdy robi, co chce i ma do tego prawo.
Szanuję za mega dystans - pisali internauci.

Wiele gwiazd bawi się w przerabianie zdjęć. Anna Lewandowska poprawiła ostatnio wygląd swojego brzucha, a Kim Kardashian otwarcie mówi o tym, że ingeruje w publikowane fotografie

My gratulujemy Małgorzacie zdrowego podejścia do tematu i dystansu!