Anna Lewandowska przerabia swoje zdjęcia? Jej brzuch wygląda zupełnie inaczej na fotce udostępnionej przez Roberta

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski opublikowali prawie takie same zdjęcia w mediach społecznościowych. Co je różni? Brzuch Ani.

Anna i Robert Lewandowscy ubiegły sobotni wieczór spędzili na przyjęciu weselnym. Obydwoje zamieścili wspólne zdjęcie na Instagramie, na którym to możemy zobaczyć ich stylizacje. Piłkarz postawił na klasyczny garnitur, a trenerka na krótką sukienkę w groszki z bufiastymi rękawami. Jednak wszyscy zwrócili uwagę na jeden mały szczegół. Zdjęcie, które opublikował piłkarz, znacznie różni się od tego, które wstawiła Ania. Czyżby trenerka poprawiała swoje fotki w specjalnym programie graficznym?

ZOBACZ TEŻ: Anna i Robert Lewandowscy wybrali się na wesele. Pochwalili się zdjęciami z uroczystości. Nie mogło zabraknąć też Laury

Czy Anna Lewandowska poprawia swoje zdjęcie?

Największą "zmianę" zdecydowanie przeszedł brzuch trenerki. Wprawdzie Ania jest zaledwie parę miesięcy po porodzie, więc lekko zaokrąglony brzuszek jest całkowicie naturalny. Mimo to na zdjęciu, które ona wstawiła ma wręcz idealną sylwetkę z płaskim brzuchem i perfekcyjnie ułożoną sukienką. Na zdjęciu, które widnieje na profilu jej męża, jest nieco inaczej. Kreacja delikatnie marszczy się, uwydatniając brzuch Ani. Faktem jest, że fotografie zostały wykonane z całkiem innej perspektywy, która zawsze zmienia zdjęcia. Jednak czy to możliwe, aby tak zmieniła figurę?

Ania Lewandowska bardzo aktywnie relacjonuje powrót do formy sprzed ciąży. W mediach społecznościowych co rusz udostępnia fotki brzucha, który z każdym dniem coraz bardziej ma zarysowane mięśnie. Wiele internautek jest pod wrażeniem jej samozaparcia i gratuluje efektów.

Zobaczcie zdjęcia i sami oceńcie, czy idealnie płaski brzuch jest wynikiem Photoshopa, czy po prostu perspektywy.

Anna Lewandowska i Robert LewandowskiAnna Lewandowska i Robert Lewandowski Fot Anna Lewandowska - Instagram/ Robert Lewandowski - Instagram

Zobacz wideo Zobaczcie, jak ćwiczą Lewandowscy