Anna i Robert Lewandowscy wybrali się na wesele. Pochwalili się zdjęciami z uroczystości. Nie mogło zabraknąć też Laury

Lewandowscy pochwalili się na Instagramie kilkoma zdjęciami z wesela, na które wybrali się w sobotę. W fotorelacji nie zabrakło również ich młodszej córki Laury.

Anna Lewandowska na początku maja tego roku urodziła drugą córkę - Laurę. Trenerka po porodzie szybko wróciła do pracy jak, również do mediów społecznościowych, gdzie bacznie relacjonuje swój powrót do wymarzonej formy. Od czasu do czasu zdarza jej się również publikować rodzinne zdjęcia z mężem i córkami. Tak było i tym razem, gdy pochwaliła się fotorelacją z wesela. 

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski startuje z nowym biznesem na Mazurach. Zainwestował grube miliony. "To trudne wyzwanie"

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na weselu

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski sobotni wieczór spędzili na przyjęciu weselnym. Obydwoje zamieścili wspólne zdjęcie na Instgaramie, na którym to możemy zobaczyć ich wieczorne stylizacje. Piłkarz postawił na klasyczny garnitur, a trenerka na krótką sukienkę w groszki z bufoniastymi rękawami projektu Magdy Butrym. Całość stylizacji dopełniła oryginalną jasną torebką

 

Fani jak zwykle nie zawiedli i gromko komplementowali wspólne zdjęcie pary.

Moja ulubiona para show-biznesu. Bogaci, a jednak tacy normalni. Pozdrawiam.
Ale śmieszna torebka.
Świetnie się na was patrzy. Pięknie wyglądacie, życzę wam udanej zabawy - piszą pod zdjęciem.

Anna Lewandowska na Instastory dodała również kilka zdjęć z przyjęcia, jednak naszą uwagę najbardziej zwraca to, na którym jej mąż trzyma na rękach ich niespełna trzymiesięczną córkę Laurę. Jak się okazuje, Lewandowscy zdecydowali się zabrać dzieci na przyjęcie. Zobaczcie zresztą sami. 

Robert LewandowskiRobert Lewandowski instagram.com@annalewandowskahpba

Uroczy obrazek?

ZOBACZ: Anna Lewandowska narzekała na boczki. Jej nowe zdjęcie może zdziwić fanów. A Klara? Pływa (sama!) i ćwiczy na macie

Zobacz wideo Anna Lewandowska wykończyła męża wspólnym treningiem