Małgorzata Rozenek zachwyca się skarpetkami Radzia. Internauci żartują: Test białej rękawiczki zdany

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie zdjęcie "taty Henia". Wszyscy patrzą na skarpetki Radzia.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od przeszło miesiąca cieszą się z obecności nowego członka w rodzinie. Mały Henryczek daje gwiazdorskiej parze wiele radości, a oni sami nie zamierzają tego szczęścia ukrywać - w sieci nie brakuje zdjęć ich najmłodszej pociechy. We wtorek wieczorem na Instagramie "Perfekcyjnej" pojawiło się zdjęcie, na którym chłopiec smacznie śpi, a dumny tatuś czyta przy nim książkę. Uwagę zwracają skarpety byłego bramkarza. Uroczo?

ZOBACZ TEŻTata Małgorzaty Rozenek udzielił wywiadu. Opowiedział, jakim jest dziadkiem. Lekko oberwało się też jego córeczce

Małgorzata Rozenek zachwyca się "tatą Henia" w białych skarpetach

We wtorek na instagramowym profilu Małgorzaty pojawiło się zdjęcie Radosława z Henrykiem.

Tata Henia mówi dobranoc - ekscytowała się dumna Rozenek we wtorek późnym wieczorem.
 

Fani jednak komentowali w głównej mierze pierwszy plan posta, mianowicie białe skarpetki Majdana. Nie zabrakło aluzji do słynnego tekstu Rozenek z show "Perfekcyjna Pani domu".

Widzę, że test białej rękawiczki zdany.
Bielsze nie będzie!
To musiał być Vizir - śmieszkowali internauci.

Zabawne?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazują swojego synka

Małgorzata Rozenek - życie prywatne

Małgorzata Rozenek jest dziś jedną z najpopularniejszych gwiazd w kraju. Celebrytka, która niespełna dwa miesiące temu urodziła dziecko, jest na językach wszystkich, a internauci niemalże codziennie mają okazję do podziwiania jej pociechy na nowych zdjęciach. To jednak nie jej jedyny powód do radości. "Perfekcyjna" od ponad 14 lat jest mamą. W 2006 roku na świat przyszedł Stanisław, a cztery lata później Tadeusz. Obaj chłopcy są synami Jacka Rozenka, który był drugim mężem Małgorzaty. Wcześniej związana była z Łukaszem Bukaczewskim, którego poślubiła, studiując.

POLECAMYMałgorzata Rozenek modeluje sylwetkę w gabinecie kosmetycznym. "Bo szczęściu czasem trzeba pomóc". Eksponuje nie tylko brzuch

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.