Małgorzata Rozenek modeluje sylwetkę w gabinecie kosmetycznym. "Bo szczęściu czasem trzeba pomóc". Eksponuje nie tylko brzuch

Małgorzata Rozenek postanowiła zadbać o sylwetkę po ciąży. Zdecydowała się nie tylko na ćwiczenia, ale również zabiegi kosmetyczne.

Małgorzata Rozenek 10 czerwca urodziła swojego trzeciego synka. Mały Henryk od razu zawrócił w głowie  rodzicom, którzy są w nim szaleńczo zakochani. Przypływami tej miłości dzielą się wyjątkowo często na Instagramie, publikując urocze zdjęcia półtoramiesięcznego chłopczyka. Mimo że "Perfekcyjna" jest teraz wyjątkowo zabiegana, to i tak znalazła czas tylko dla siebie. Celebrytka ma zamiar szybko wrócić do formy sprzed ciąży.

Małgorzata Rozenek modeluje sylwetkę

Prezenterka telewizyjna kilka dni temu pochwaliła się, że wróciła do treningów. Wywołała wtedy niemałe zamieszanie, porównała się bowiem do "emerytek po udarze". Gosia ostro ćwiczy, jednak chce również w inny sposób zrzucić zbędne kilogramy.

Rozenek opublikowała na Instagramie zdjęcie prosto z gabinetu kosmetycznego. Widzimy na nim celebrytkę leżącą wygodnie na fotelu, podczas wykonywanego zabiegu na brzuch. Oprócz nagiego fragmentu ciała zaprezentowała również obfity dekolt w staniku sportowym.

Bo szczęściu czasem trzeba pomóc. Onda, a teraz do Henia - napisała.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Małgorzata Rozenek zagra u Patryka Vegi? Paparazzi przyłapali ich na wspólnym spotkaniu. Celebrytka nie wyszła z pustymi rękami

 

Onda to zabieg, który pomaga w modelowaniu sylwetki i pozbyciu się tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Internautki od razu się nim zainteresowały, a pod postem pojawiła się lawina pytań oraz komplementów.

A to można robić takie zabiegi, karmiąc piersią?
Pani Gosiu, jak na kobietę po ciąży, wygląda pani super.
I prawidłowo Małgosiu! - czytamy w komentarzach.

Naszym zdaniem Rozenek wygląda świetnie. Należy pamiętać, że dodatkowe kilogramy nie są niczym złym.

Zobacz wideo W ciąży "Perfekcyjna" nie odmawiała sobie dobroci