Tata Małgorzaty Rozenek udzielił wywiadu. Opowiedział, jakim jest dziadkiem. Lekko oberwało się też jego córeczce

Stanisław Kostrzewski, czyli ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan, opowiedział o swoich wnukach i o tym, jakim jest dla nich dziadkiem. Okazuje się, że pełni on w rodzinie ważną rolę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan 10 czerwca powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Henryk jest oczkiem w głowie rodziców, a w ich mediach społecznościowych pojawia się niemal codziennie. "Perfekcyjna" ma jeszcze dwóch starszych synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem - 14-letniego Stanisława i 10-letniego Tadeusza. Oznacza to, że ich dziadek ma ręce pełne roboty! Ale dla pana Stanisława to sama przyjemność.

Jakim dziadkiem jest ojciec Małgorzaty Rozenek?

Stanisław Kostrzewski, który jest byłym skarbnikiem Prawa i Sprawiedliwości oraz głównym doradcą gospodarczym Jarosława Kaczyńskiego, udzielił wywiadu dla portalu Fakt24. Opowiedział w nim o ważnej życiowej roli - roli dziadka. Jak się okazuje, do wychowania swoich wnuków stara się podchodzić racjonalnie.

Ja jestem jedyny w tej rodzinie, który podchodzi racjonalnie do wszystkich spraw. Małgosia dużo mówi, ale rozpieszcza i dzieci, i psy. (...) Ja jeden potrafię przytrzymać, więc to jest dosyć ciężka rola, bo wszyscy wiedzą, że jeżeli coś dobrego ma się zadziać w rodzinie to Małgosia, moja żona, syn. A jak trzeba coś... No to ojciec. I w tym momencie ja zawsze jestem ten najgorszy - mówi żartobliwie.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Małgorzata Rozenek modeluje sylwetkę w gabinecie kosmetycznym. "Bo szczęściu czasem trzeba pomóc". Eksponuje nie tylko brzuch

Pan Stanisław zawsze chętnie pomaga córce w opiece nad dziećmi. Wnukowie i dziadkowie dogadują się ze sobą świetnie.

Kiedy tylko Małgosia sobie życzy, ja wsiadam, jadę, z dziećmi siedzę. Zresztą dzieci uwielbiają być z nami, bo ja tam różne rzeczy wymyślam - dodaje.

Dobrze słyszeć, że wnukowie lubią spędzać czas ze swoimi dziadkami!

Zobacz wideo Dlaczego Rozenek tak często pokazuje Henryka?