Rafał Maserak żąda od Sylwii Lipki odszkodowania za stracony czas. "Czaisz, ile życia na mnie już straciłeś"

Sylwia Lipka i Rafał Maserak są parą w "Tańcu z gwiazdami". Od niedawna na sali treningowej spędzają kilka godzin dziennie. Poznali się jednak o wiele wcześniej i próbowali przypomnieć sobie, jak dużo czasu minęło od tego momentu.

Sylwia Lipka i Rafał Maserak tworzą parę w "Tańcu z gwiazdami". Obecnie można oglądać ich zmagania na antenie Polsatu, jednak przygotowania do występów zdecydowanie się przedłużyły. Uczestnicy zaczęli ćwiczenia na sali treningowej już w lutym, jednak zawieszenie programu pokrzyżowało taneczne plany pary. Powrócili na antenę dopiero we wrześniu.

Rafał Maserak żąda odszkodowania od Sylwii Lipki

Rafał Maserak poznał swoją taneczną partnerkę na początku tego roku. Gdy okazało się, że to właśnie wokalistka będzie się uczyła kroków pod okiem tancerza. Para szybko musiała przenieść się na salę treningową, bowiem program miał wystartować już na początku marca. Widzowie zobaczyli pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami", jednak pary nie mogły kontynuować ćwiczeń ze względu na zawieszenie show. Zaskoczenie decyzją produkcji okazali sami uczestnicy. 

Gdy w lipcu okazało się, że gwiazdy i tancerze mają szansę wrócić na plan, wielu z nich nie kryło zachwytu. Na sali treningowej pojawiła się wtedy ponownie Sylwia Lipka i Rafał Maserak, którzy niezmienne tworzyli parę w "Tańcu z gwiazdami". Ostatnio wokalistka postanowiła przypomnieć tancerzowi, jak długo się już znają. Rafał udostępnił rozmyślenia Lipki w swojej relacji na Instastory.

 
Rafał jest październik, wiesz ile my się znamy? Od lutego. Lu-te-go. Czaisz ile życia na mnie już straciłeś? - rzuciła żartobliwie Lipka.

Rafał nie omieszkał podsumować tego, co myśli o znajomości z Sylwią. 

Jezu. Powinienem odszkodowanie dostać - powiedział poważnym tonem Rafał.

Sylwia okazała się niesamowicie rozbawiona odpowiedzią mężczyzny. Widać, że ogromna liczba godzin spędzonych wspólnie na sali treningowej sprawiła, że czują się naprawdę dobrze w swoim towarzystwie. 

Z pewnością o takim komforcie nie mogą marzyć wszystkie pary, jak chociażby Mikołaj i Sylwia, którzy kilka dnia temu ogłosili swoje rozstanie. Wciąż walczą jednak o Kryształową Kulę, dlatego wspólne spędzanie czasu jest w ich przypadku nieuniknione. 

Zobacz też: Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska się rozstali! Tenisista zamieścił długi wpis: Płaczę, pisząc ten post

Zobacz wideo Rafał Maserak żartobliwie twierdzi, że chce odszkodowania od Sylwii Lipki