Uczestnicy nic nie wiedzieli o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami"! Wieniawa: Decyzja zaskoczyła nawet prowadzących [TYLKO U NAS]

Decyzja o zawieszeniu "Tańca z gwiazdami" była wielkim zaskoczeniem nie tylko dla widzów, lecz także uczestników programu. W rozmowie z Plotek.pl Julia Wieniawa nie ukrywa, że jest w szoku.

"Taniec z gwiazdami" zawieszony do jesieni. Julia Wieniawa była typowana na zwyciężczynię tej edycji show, a w pierwszych dwóch odcinkach otrzymała najlepsze noty spośród wszystkich uczestników. Zdążyła też zebrać komplet "10", co w historii "Tańca z gwiazdami" zdarzało się bardzo rzadko na tak wczesnym etapie. Wieniawa do decyzji Polsatu o zawieszeniu programu podchodzi jednak z dużą wyrozumiałością i ma nadzieję, że zainspiruje to ludzi do poważnego potraktowania pandemii koronawirusa.

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z gwiazdami" zawieszony! Polsat podjął ważną decyzję. Polały się łzy

Decyzja zaskoczyła wszystkich, nawet prowadzących. Została podjęta w trakcie programu. I bardzo słusznie. Zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Mam nadzieję, że nasza postawa pokaże, że sytuacja jest poważna i ludzie, którzy bagatelizowali ten problem, zostaną w domu - mówi w rozmowie z nami Julia.
Zobacz wideo Po pierwszym występie w

W podobnym tonie wypowiedziała się inna uczestnika "Tańca z gwiazdami", Nicole Bogdanowicz.

To była konieczna decyzja, przede wszystkim dla naszego bezpieczeństwa i całej ekipy. Najważniejsze, żeby nie załamywać się tym, co się dzieje - trzeba słuchać zaleceń lekarzy, specjalistów. Do zobaczenia! - komentuje dla Plotka aktorka znana z "Przyjaciółek".

Bogdanowicz wtóruje jej taneczny partner, Kamil Kuroczko.

Jesteśmy w szoku. Decyzja zaskoczyła nas wszystkich, ale myślimy, że to najbardziej słuszna i odpowiedzialna decyzja, jaką stacja mogła podjąć w tym momencie. Nie załamujemy się, czekamy po prostu na to, co się wydarzy i mam nadzieję, że widzimy się jesienią - zapowiada.

Jedno jest pewne - bez "Tańca z gwiazdami" wiosenna ramówka będzie zdecydowanie uboższa. Będzie wam brakować tego programu?

PG

Więcej o:
Komentarze (33)
Uczestnicy nic nie wiedzieli o zawieszeniu "Tańca z gwiazdami". Wieniawa: Decyzja zaskoczyła nawet prowadzących
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 8 razy 8

  Uspokój się, Wieniawa! Ułani nie płaczą!

 • mateusztt

  Oceniono 4 razy 4

  a może by tak "Dzień bez Wieniawy" ?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 4 razy 4

  Żarty, proszę panienki, już dawno się skończyły!
  Zaczynają się schody!

 • antymoher64

  Oceniono 4 razy 4

  Dramat. Nie wiem jak to przeżyję.

 • louisianne

  Oceniono 3 razy 3

  Cóż to było do przewidzenia po tym jak Anna Karwan najpierw grzmiała na wszystkich, ze powinni siedzieć w domach, a potem biegła na treningi TzG mówiąc, ze ona musi „bo ona ma kontrakt” :)

 • plastikpiokio

  Oceniono 5 razy 3

  wieśniawa zaskoczona bo kasa nie wpłynie na konto ----dziwie się jej że nie wyjechała na księżyc by odbyć kwarantannę .

 • wino0000006

  Oceniono 7 razy 3

  A to tylko to beztalencie występuje w TzG? A zrobieniem dzisiaj kupki też była zaskoczona?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX