"Taniec z gwiazdami". Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wrócili na treningi. "Ta dziewczyna się męczy"

Fani są przekonani, że powrót na salę treningową był dla byłych wyspiarzy wyjątkowo trudny. Zobaczcie nagranie.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zwyciężyli w pierwszej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości". W willi na hiszpańskiej wyspie znaleźli nie tylko miłość, ale i zgarnęli główną nagrodę, jaką jest 100 tysięcy złotych. Sympatia i zainteresowanie internautów zagwarantowały im także udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie do tej pory radzili sobie dość średnio. Niestety, kilka dni temu para oficjalnie poinformowała o rozstaniu.

CZYTAJ: Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska się rozstali! Tenisista zamieścił długi wpis: Płaczę, pisząc ten post

Fani martwią się o Sylwię Madeńską i Mikołaja Jędruszczaka: "Ciekawe, jak im się pracuje po rozstaniu. To musi być trudne"

Niestety, związek najpopularniejszych wyspiarzy z pierwszej edycji show nie przetrwał próby czasu. Mimo szczerych uczuć, o których sami zapewniali - także po rozstaniu - nie udało im się zbudować trwałej relacji. Ostatecznie Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się. Nadal są jednak parą w "Tańcu z gwiazdami" i właśnie wrócili na treningi. Fani martwią się o nich. Uważają, że taniec z eks jest bardzo trudny i szczególną uwagę poświęcają Sysi, na twarzy której widać buzujące emocje. Licznie skomentowali najnowszy post oficjalnego profilu programu "Taniec z gwiazdami" na Instagramie, w którym znajduje się filmik z pierwszego treningu pary po rozstaniu: 

Ciekawe, jak im się pracuje po rozstaniu... Pewnie Sysi jest ciężko.
Widać po oczach Sysi, że jest jej ciężko, ale da radę. Jest silną kobietą
Na pewno nie jest im łatwo... Tym bardziej trzymam kciuki - czytamy pod postem.

To jednak nie jest jedyny kłopot. Fani nie wiedzą, czy powinni oddawać na nich swoje głosy. Uważają, że kolejne wspólne treningi będą dla nich prawdziwą męczarnią:

Głosowanie na nich teraz, to dobry ruch? Będą się jeszcze tydzień męczyć ze sobą na treningach
W życiu, właśnie nie głosować! Ta dziewczyna się męczy, bidulka! Wyszło teraz, jaki jest kłamca i toksyczny typ z Mikołaja. Trzeba ją uwolnić od niego - piszą internauci.

Co myślicie o tej sytuacji? Zobaczcie nagranie z sali treningowej.

Wejdź na Avanti24.pl i sprawdź modną odzież sportową.

 
Więcej o: