Internauci obawiają się o Natalię Szroeder. "Chuda aż strach". Piosenkarka zabrała głos i odpowiedziała na zaczepki

Pod jednym ze zdjęć, jakie na Instagramie zamieściła Natalia Szroeder, pojawiło się sporo komentarzy dotyczących sylwetki piosenkarki. Niektórzy obserwatorzy zaznaczają, że piosenkarka jest zbyt szczupła. Sama zainteresowana odpowiedziała na zaczepki.

Natalia Szroeder jeszcze kilka lat temu nie była tak szeroko komentowana w mediach jak teraz. Wszystko zmieniło się dwa lata temu, gdy na jaw wyszło, że piosenkarka spotyka się z raperem Quebonafide. Od tamtej pory życie prywatne młodej wokalistki stało się o wiele bardziej interesujące dla prasy, jak również internautów. Ci zaniepokojeni są wyglądem artystki. Uważają, że jest zbyt chuda. 

ZOBACZ TEŻ: Natalia Szroeder w czułych objęciach Quebonafide. Po raz pierwszy pokazała zdjęcie z ukochanym! Świętowali urodziny rapera

Natalia Szroeder odpowiada na zaczepki o jej wagę

Natalia Szroeder nigdy nie miała problemu z nadwagą. Piosenkarka zawsze wyglądała dobrze i zdrowo, jednak jak sama przyznała, w ciągu roku udało jej się zgubić 10 kilogramów. Mimo że wydawałoby się, że sama zainteresowana przez utratę wagi nie zmieniła się diametralnie, to co poniektórzy internauci są innego zdania. Pod jednym z jej postów na Instagramie dali znać, że jest po prostu za chuda.

Ale chuda aż strach. 
Coś zbyt chude te nóżki.
Z roku na rok jest Pani coraz mniej. Wystarczy porównać zdjęcia choćby sprzed dwóch lat. Zawsze była Pani szczupła, ale nie aż tak - komentują zaniepokojeni. 

Natalia Szroeder wyszła naprzeciw zaniepokojonym internautom. Wyjaśniła, że czuje się świetnie i się nie odchudza. 

Bardzo mi miło, ze się martwicie, Drodzy moi. Ale ja się dobrze ze sobą czuje i mam się dobrze. Jem normalnie, nie odchudzam się, nie jestem na diecie, po prostu tak wyglądam, taka moja natura już, więc uspokajam Was, bo nie ma o co się bać. Niech sobie każdy w talii ma tyle, ile chce i ile lubi, jo? - odpisała. 
 

Myślicie, że tłumaczenia piosenkarki uspokoją fanów?

ZOBACZ: Natalia Szroeder pochwaliła się nowym kolorem włosów. Fani jednak dopatrzyli się na zdjęciu czegoś innego. "Dajcie już spokój"

Zobacz wideo Natalia Szroeder odpowiada na pytania fanów
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.