Natalia Szroeder pochwaliła się nowym kolorem włosów. Fani jednak dopatrzyli się na zdjęciu czegoś innego. "Dajcie już spokój"

Choć to nowa fryzura dziewczyny Quebonafide miała przyciągnąć uwagę internautów, okazało się, że największe zainteresowanie wzbudził drobny szczegół na rękach artystki.

Natalia Szroeder od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich wokalistek. Pod jej zdjęciami na Instagramie, bez względu na to, czy akurat pozuje w za dużej bluzie swojego chłopaka, czy perfekcyjnie dobranej stylizacji na planie zdjęciowym, niemal za każdym razem pojawia się mnóstwo komentarzy z komplementami. Trudno się dziwić. Szroeder zawsze wygląda świetnie, a jej uroda onieśmieliła nawet Quebonafide - jednego z najlepszych raperów w kraju.

Zobacz wideo Natalia Szroeder odpowiada na pytania fanów

Natalia Szroeder zmieniła fryzurę

W poniedziałek, Natalia, która dotąd była raczej powściągliwa, jeśli chodzi o ingerencję w wygląd zewnętrzny, zaskoczyła fanów. Szroeder opublikowała zdjęcie na profilu na Instagramie, na którym widać jej nową fryzurę. Dziewczyna Quebonafide pozostała wierna swojemu stylowi i nie zdecydowała się na ostre cięcie i radykalną zmianę koloru. Natalia postawiła na delikatne rozjaśnienie włosów, które rozświetliło jej twarz i pięknie podkreśliło wakacyjny kolor skóry.

Niestety, to nie nowy image Natalii Szroeder zwrócił uwagę internautów, a jej... żyły na rękach:

Ale żyły! - napisała jedna z obserwatorek.

Faktycznie, na przedramionach Natalii rysuje się widoczna siatka naczyń krwionośnych, która jest charakterystyczna dla sportowców, spędzających sporo czasu na siłowni. Być może Natalia przed zrobieniem zdjęcia skończyła właśnie trening, dzięki któremu może pochwalić się idealną figurą.

Szroeder odpisała na komentarz obserwatorki:

Dajcie już spokój tym żyłom moim biednym bezbronnym - czytamy w odpowiedzi.

A Wy zwróciliście na to uwagę?

 
Więcej o: