Aleksandra Domańska czule przytula się z kobietą. "Love is love"

Aleksandra Domańska udostępniła na Instagramie nagranie, na którym przytula się do swojej koleżanki. W ten sposób dała znać, że wspiera LGBT.

Jakiś czas temu Andrzej Duda wywołał burzę słowami o tym, że "LGBT to nie ludzie, a ideologia". W jego obronie stanął m.in poseł Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Czarnek, który powiedział w telewizji publicznej, że "ci ludzie nie są równi ludziom normalnym". Swoje oburzenie wyraziło mnóstwo gwiazd: Matylda Damięcka napisała wiersz, a Anja Rubik zwróciła się do prezydenta, żeby przyznał, czego się boi. Swoje poparcie dla LGBT wyraziła także Aleksandra Domańska.

Zobacz wideo Aleksandra Domańska ostro komentuje

Aleksandra Domańska wspiera LGBT

Aktorka udostępniła nagranie, na którym przytula się do swojej koleżanki. Ma zamknięte oczy i szeroki uśmiech. Podpisała go tajemniczo:

#loveislove.
 

Pojawiło się zaledwie kilka komentarzy, ponieważ aktorka ograniczyła możliwość ich dodawania. W tych, które się pojawiły, internauci piszą m.in.:

Tak, tak, tak.
Przepiękne.

Jak się okazuje, tajemnicza kobieta to przyjaciółka Domańskiej. Aktorka zapewne w ten sposób chciała pokazać, że każdy ma prawo do miłości i wyboru osoby, z którą chce spędzić życie. Jakiś czas temu aktorka mówiła, że szuka partnera, jednak ma problem ze znalezieniem odpowiedniego kandydata.

Gwiazdy wspierają LGBT

Wiele gwiazd na swój sposób wspiera LGBT. Oprócz wspomnianych Rubik, Damięckiej i Domańskiej do tej grupy należy m.in. Michał Piróg, który otwarcie mówi o tym, że jest gejem, Agnieszka Sienkiewicz, która uczy swoje córki tolerancji. Swoje zdanie wyraził także Kuba Wojewódzki, który w kilku słowach zwrócił się do posła Prawa i Sprawiedliwości. Do dyskusji włączyła się także Kayah. Zaapelowała do rządzących, że "prosi ich o to, by zajęły się ratowaniem gospodarki w Polsce"

Zobacz też: Gwiazdy wspierają środowisko LGBT i apelują do Andrzeja Dudy: Proszę oddać władzę ludziom, którzy uratują nas od powrotu do ciemnogrodu

Więcej o: