Christian Bale z synkiem na rowerze. Takie zdjęcia aktora to rzadkość

Christian Bale każdą wolną chwilę stara się spędzać z rodziną. Jednocześnie dba o prywantość najbliższych i niechętnie pokazuje się w ich towarzystwie publicznie. Tym razem paparazzi sfotografowali Christiana podczas niedzielnej przejażdżki z synem.

Christian Bale nie jest osobą, która często pojawia się w mediach społecznościowych i raczej stara się chronić swoją prywatność. Niewiele mówi też na temat swojej rodziny i rzadko pokazuje się publicznie z dziećmi czy małżonką.

Żoną filmowego Batmana jest Sibi Blazic, z którą ożenił się dziesięć lat temu. Para poznała się na planie "Małych kobietek". Laureat Oscara za film "Fighter" i jego żona Sibi mają dwójkę dzieci - dwunastoletnią córkę Emmaline oraz trzyletniego syna Josepha.

Christian Bale z synem na ulicach LA

W niedzielę Christian Bale był widziany z synem podczas niedzielnej przejażdżki ulicami Los Angeles. Aktor ubrany był w sportowym stylu. Nie zapomniał oczywiście o maseczce ochronnej.

Niedawno świat obeszła oficjalna informacja, że Christian Bale pojawi się w obsadzie filmu "Thor: Love and Thunder" i wcieli się w czarny charakter. Oznajmiła to jedna z gwiazd serii Marvela, Tessa Thompson w rozmowie z portalem etonline.com. 

Christian Bale będzie grał nasz czarny charakter, co jest fantastyczne. Przeczytałam scenariusz. Nie mogę wam za wiele zdradzać. Pomiędzy mną i Natalie padło wiele ekscytujących SMS-ów. Będziemy się świetnie bawić. Taika zajmuje się scenariuszem i reżyserią. Powrócą niektóre znane twarze, ale pojawią się też całkiem nowi aktorzy. 

- mówiła aktorka, która gra Valkyrie. Wiemy jedynie, że Christian Bale wcieli się w złoczyńcę, nie ma jeszcze informacji, kogo konkretnie. Zagraniczne media zwracają jednak uwagę na blond smugę we włosach aktora. Być może można potraktować ją jako wskazówkę. Christian znany jest przecież z wielu metamorfoz.

Więcej o: