Na zmianę tyje i chudnie, teraz znów nie przypomina siebie. Pojawił się na ściance i ledwo go poznaliśmy

Christian Bale już wielokrotnie udowadniał, że dla roli jest w stanie zrobić wszystko. Tym razem musiał przytyć. I po raz kolejny to zrobił.

Christian Bale pojawił się w poniedziałek na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, gdzie zaprezentował swój nowy wizerunek. Pierwsze, co od razu rzuciło się w oczy, to fakt, iż aktor zdecydowanie przytył. Gdy się jednak bliżej przyjrzymy jego twarzy, możemy również zauważyć, że brwi aktora, do tej pory dość gęste, stały się przerzedzone i jaśniejsze. Nowy wizerunek laureata Oscara to efekt jego przygotowań do kolejnej roli, tym razem w filmie pt. "Backseat". Aktor wciela się w nim w postać Dicka Cheney'a, byłego sekretarza obrony USA.

Po prostu jadłem dużo ciasta - zażartował aktor.

>>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

43-letni Christian Bale w swojej karierze aktorskiej przeszedł już niejedną poważną metamorfozę. Na potrzeby roli w "Batmanie" dużo trenował, dzięki czemu nabrał masy mięśniowej. W "Mechaniku" mogliśmy go podziwiać chudszego aż o 28 kg. Jak się przygotował do tej roli? Jedząc tylko tuńczyka i jabłka. Grając oszusta finansowego, Irvinga Rosenfelda, w "American Hustle" był grubszy o prawie 20 kg, a do ostatniej roli w Batmanie schudł 90 kg. Poświęcenie aktora zostało docenione. Christian Bale ma już swoim koncie Oscara za brawurową rolę w filmie "Fighter".

Jak myślicie, czym nas jeszcze zaskoczy?

AG

Pierwsza para odpadła z "Azja Express" przez kardynalny błąd. Piróg zdradza kulisy: Radziłem im inaczej [AZJA PO AZJI]

Więcej o:
Komentarze (8)
Jak wiele aktorzy są w stanie zrobić dla roli? Christian Bale po raz kolejny udowadnia, że wiele. Przytył i jest NIE do poznania
Zaloguj się
 • Gość: Darek

  Oceniono 19 razy 17

  Schudł 90kg ? Jezu czyta to ktoś przed publikowaniem?

 • Gość: AGA

  Oceniono 11 razy 9

  Do redakcji - proszę czytać przed publikacją teks i nagłówki!!!
  Same błędy... "prawie go poznaliśmy", " schudł 90 kg"

 • Gość: 123

  Oceniono 5 razy 5

  świetny jest. aktor na 100%

 • Gość: xxx

  Oceniono 5 razy 1

  To celowy błąd - jeśli w komentarzach ludzie to zauważą....nabijają odświeżenia, a jednemu komentującemu ktoś odpowie i tak się to kręci ;)

 • anka.pano

  Oceniono 4 razy -2

  Bardzo chudzi faceci często mają długie. I nie chodzi o tkankę tłuszczową na brzuchu. Może coś się nasłuchał i pozoruje :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX