Jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Top Model" poprawiła pupę, piersi i usta. Nie poznacie jej. Gwarantujemy

Paulina Pszech, jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek 1. edycji "Top Model", zmieniła się nie do poznania.

Paulina Pszech nie zawojowała programu "Top Model", nie zrobiła też kariery modelki, ale swoim niepokornym zachowaniem pozostawiła po sobie niezatarte wrażenie.

Kiedy porównujemy jej zdjęcia z programu ze współczesnymi widzimy dwie różne osoby. Obecna Pszech ma powiększone (i to sporo) usta oraz piersi, a także zupełnie inną fryzurę.

>>>>>>>> PAULINA PSZECH KIEDYŚ I TERAZ

Warto dodać, że niedoszła modelka powiększyła sobie również pośladki i to w widowiskowym stylu. Operację wszczepiania implantów można było obejrzeć z detalami w programie "Sekrety chirurgii" emitowanym na antenie TVN Style.

Ból jest podobny do tego, jakby mi pupa zdrętwiała i piekła od środka tam, gdzie są implanty. Czuję to. Cieszę się, pomimo, że boli. Cieszę się też, że ten ból nie jest taki straszny, a ja już jestem po, mam tę pupę i gorzej być nie może - mówiła szczęśliwa, choć obolała Pszech po zabiegu.

To było w 2013 roku, kiedy miała 22 lata. Teraz, zmieniona nie do poznania Pszech oferuje metamorfozy innym kobietom w prowadzonym przez siebie gabinecie medycyny estetycznej. Na Facebooku chwali się dziesiątkami zdjęć ust klientek przed i po zabiegu. Każdy może je sobie obejrzeć i zdecydować, czy ma ochotę na taki zabieg.

Sceny łóżkowe w filmach nie zawsze są udawane. Oni zrobili to naprawdę! Wśród nich... Angelina Jolie

JZ

Więcej o: