"Nic się nie stało". Nergal także wyciągnie konsekwencje po emisji filmu Latkowskiego. "To grube przegięcie"

Nergal to kolejna gwiazda, która pojawiła się w filmie dokumentalnym "Nic się nie stało". Wokalista zapowiedział na Instagramie, że wyciągnie konsekwencje wobec Sylwestra Latkowskiego.

Tak jak przewidywano, film dokumentalny "Nic się nie stało" rozpętał burzę. Sylwester Latkowski poruszył przede wszystkim grono celebrytów, których zdjęcia pokazał w swoim materiale i zasugerował, że mogli oni wiedzieć o przestępstwach seksualnych, do jakich ma dochodzić w kilku trójmiejskich klubach, tym w Zatoce Sztuki i The Roof. Co więcej w debacie po emisji filmu wymienił kilka nazwisk i zaapelował do nich, żeby przerwali milczenie. Tak zachował się w stosunku do m.in. Jarosława Bieniuka, który już wydał oświadczenie.

Zobacz wideo Lipińska o celebrytach w filmie "Nic się nie stało"

"Nic się nie stało". Nergal wyciągnie konsekwencje

Każdy z celebrytów, którego nazwisko zostało wymienione czy to w dokumencie, czy podczas późniejszej debaty, zareagował publicznie. Na profilach w mediach społecznościowych pojawiły się ich komentarze. Kuba Wojewódzki jako pierwszy zagroził Latkowskiemu sądem, później Natalia Siwiec i jej mąż zapewnili, że bywali w Zatoce Sztuki jedynie na komercyjnych imprezach, a Blanka Lipińska uznała, że wykorzystano ich wizerunek, by zwiększyć promocję filmu i przyciągnąć więcej widzów. Głos zabrał także Radosław Majdan, który zapewnia, że nigdy nie był w tych miejscach, a Małgorzata Rozenek zakłada, że Latkowski pomylił piłkarzy. Wśród tej grupy znalazł się także Nergal. Wokalista Behemota napisał na Instagramie, że nie godzi się na to, żeby łączono go z aferą kryminalną. Cała treść brzmi:

Jak się dowiedziałem, pewien „reżyser” uznał, że należy wplątać mnie w aferę kryminalną, w której nie uczestniczyłem. To grube przegięcie. Nie zgadzam się na to, wyciągnę konsekwencje.

Zdjęcie Nergala zostało wykorzystane w reportażu podczas nawiązania do akcji celebrytów, którzy kilka lat temu stanęli w obronie Zatoki Sztuki. Na swoich profilach wyrażali poparcie dla miejsca po tym, jak opublikowano materiały, że w słynnym sopockim lokalu mogą być wykorzystywane nieletnie dziewczynki. Solidaryzowali się z właścicielem Marcinem T. i jego siostrą Natalią, która formalnie kierowała Zatoką. Oprócz Nergala zaangażowali się także m.in. Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka oraz Misiek Koterski.

Więcej o:
Komentarze (81)
"Nic się nie stało". Nergal także wyciągnie konsekwencje
Zaloguj się
 • roman_czwarty

  Oceniono 27 razy 17

  W tym filmie wcale nie chodzi O PRAWDĘ !!!!
  Przekaz tego "DZIEŁA" jest jasny.

  "JAK WY NA BISKUPÓW, TO MY NA WAS".
  "Suweren" od tego tak zgłupieje, że ...

 • leszekk73

  Oceniono 24 razy 14

  Kurde, strach się bać - człowiek czasem chodzi do kościoła, a potem się okazuje, że jest współwinny pedofilskich zachowań księży... Nie, wróć, to nie tak!
  Człowiek czasem idzie do klubu, a potem się okazuje, że jest współwinny pedofilskich zachowan ludzi z tego klubu... O, tak, tak właśnie macie myśleć!

 • c.t.k

  Oceniono 19 razy 13

  To nie film rozpętał burzę, ale to co Latkowski 3.14erdolił po zakończeniu projekcji.

 • varranzcomodo242

  Oceniono 13 razy 9

  Do kościoła chodzi cała wierchuszka pisowska. Apeluję do Jarosława Kaczyńskiego, Beaty Kempy, Mazurek, Szydło powiedzcie prawdę! Powiedzcie co tam widzieliście. Byliście tam przecież. Cały czas bywacie.

 • sosa55

  Oceniono 17 razy 9

  "reżyser" z kryminalną przeszłością,na zlecenie pis chce przyslonic historie księży pedofilow . Czemu Ziobro tym się nie zajmuje? Dlaczego po aferze w Sopocie.nie ma zadnych zatrzymań???? Teraz nagle wow,bo sprawa biskupów wyplynela???

 • jsd1952

  Oceniono 16 razy 8

  Abstrahując od zbrodni gwałtu, która winna być natychmiastowo karana, zastanawiają mnie następujące fakty:
  1. Co nastolatki robiły w tego typu knajpach bez jakiejkolwiek opieki rodziców i bez ziteresowania policji względnie straży miejskiej cz innej?
  2. Czemu rodzice, a zwłaszcza matki paliły i palą przysłowiowego "glupa " wiedząc o tym, że córka znika na wieczory i całe nocki, stać ją na drogie ciuszki i kosmetyki bez posiadania kieszonkowego.
  3. Co na to nauczciele tych przykladnych, z racji wieku, uczennic?
  4. I na koniec jaki stopień z Religi wystawili im katechezie?
  Czekam na odpowiedzi. ..

 • sthoss

  Oceniono 15 razy 7

  Zaczynam sie bać!
  Kiedyś będąc przejazdem w Trojmieście przechodziłem obok tego klubu. Czy następny odcinek pasjonujacego dokumentu Latkowskiego będzie o mnie?

 • ameritrade

  Oceniono 14 razy 6

  Czy jak mam zdjecie z ksiedzem pedofilem, to oznacza ze jestem pedofilem?

 • mmichal

  Oceniono 10 razy 6

  liczę naprawdę na to, że koszt wszystkich odszkodowań zasądzonych na rzecz pomówionych to będzie kwota ponad 2 miliardy zł. I wszyscy poszkodowani te pieniądze przekażą na rzecz fundacji zajmujących się pomocą dla ofiar przemocy wobec dzieci/domowej/zwierząt...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX