"Nic się nie stało". Blanka Lipińska uważa, że Latkowski dokonał manipulacji. Odnosi się też do powiązań z Zatoką Sztuki

Blanka Lipińska na InstaStories zabrała głos w sprawie filmu dokumentalnego "Nic się nie stało". Uważa, że jej wizerunek oraz pozostałych celebrytów został wykorzystany po to, aby wypromować produkcję Sylwestra Latkowskiego.

Kolejna celebrytka, której zdjęcie pojawiło się w filmie dokumentalnym "Nic się nie stało", odniosła się do sprawy w mediach społecznościowych. Tym razem swoje zdanie wyraziła Blanka Lipińska. Autorka powieści erotycznej "365 dni" podkreśliła przy okazji, że nigdy nie zaprzeczała, że była związana z Zatoką Sztuki, gdzie według dziennikarza miało dochodzić do przestępstw seksualnych i wykorzystywania dzieci poniżej 15. roku życia.

Zobacz wideo Blanka Lipińska o filmie "Nic się nie stało"

"Nic się nie stało". Blanka Lipińska odnosi się do filmu

Blanka opublikowała InstaStories. Choć zazwyczaj kipi energią, tak na najnowszym nagraniu minę ma nietęgą. Wyraziła nadzieję, że "będzie to cudowny dzień", bo jak na razie "nic się na to nie zapowiada". Przyznała, że oglądała reportaż Sylwestra Latkowskiego i odniosła się do niego.

Powiem wam tak. Mój wizerunek, jak i wizerunek innych osób publicznych został tam użyty tylko i wyłącznie po to, żebyście spojrzeli na ten dokument. Zobaczcie, że te zdjęcia niczego do niego nie wnoszą. To się nazywa manipulacja - podkreśliła.

W późniejszym fragmencie wypowiedzi nawiązała do swojego związku z Zatoką Sztuki, gdzie pracowała w przeszłości:

Nigdy nie ukrywałam swojego powiązania z tym miejscem, bo nie miałam nic do ukrycia. Gdybym pewnie miała, to raczej w mojej pierwszej książce nie znalazłby się opis, że byłam menedżerem klubów nocnych. Każdy ma jakąś pracę. Chciałam tylko powiedzieć, że ja w tamtym czasie nie byłam celebrytką, ale teraz jestem i się klikam, i dlatego moje zdjęcie zostało tam użyte dwa razy. Co ono wniosło do tego materiału?! Nic.

Stanęła także w obronie swojej koleżanki, Natalii Siwiec, której zdjęcie także pojawiło się w dokumencie. Jej zdaniem ono także nic nie wniosło. Po raz kolejny podkreśliła, że wykorzystano je, bo obie są na topie i przyciągną widzów. Zwróciła się do dziennikarza, który w debacie po emisji filmu zaapelował do celebrytów, by przestali milczeć i opowiedzieli głośno, do czego jego zdaniem ma dochodzić w trójmiejskich klubach.

Zobacz też: "Nic się nie stało". Natalia Siwiec i jej mąż zareagowali po emisji dokumentu. "Wyrażamy sprzeciw wobec czynów krzywdzących dzieci"

Panie Latkowski, ja nie mam panu nic do powiedzenia w tej sprawie po pana wezwaniu po tym materiale. Ja nic nie wiem, więc co ja mam panu powiedzieć?

Nawiązała też do głównego tematu, który został podjęty w dokumencie. Było nim samobójstwo 14-letniej Anaid, która w 2015 roku targnęła się na swoje życie po tym, jak miała zostać zgwałcona przez osoby związane z Zatoką Sztuki. Lipińska podkreśliła, że ona przeprowadziła się do Sopotu kilka miesięcy po tej tragedii.

Więcej o:
Komentarze (57)
"Nic się nie stało". Blanka Lipińska uważa, że Latkowski dokonał manipulacji
Zaloguj się
 • pol733

  Oceniono 29 razy 23

  Taa, była menedżerem lokalu i nic nie widziała, nie znała się, zarobiona była. Może?

 • evelina0404

  Oceniono 29 razy 21

  o ile wojewodzki i reszta celebrytow mogli ten lokal po prostu pare razy odwiedzic, to Lipinska tam byla MENADŻERKĄ. I nie wiedziala, co sie działo. sorry, kto to kupuje?

 • karrampa

  Oceniono 19 razy 11

  Jak zwykle nikt nic wiedział, nie widział, nie słyszał i generalnie jest zaskoczony.
  Wyjątkowo jakoś mało spostrzegawcze i nierozgarnięte towarzystwo.

 • pamejudd

  Oceniono 19 razy 11

  Przypominam, że GW wyprodukowała całą serię artykułów nt. Zatoki Sztuki :)

 • przemysl_to

  Oceniono 15 razy 9

  Wizerunek ??? A jaki ta bladzia ma WIZERUNEK ????
  .
  hahahahahahahhahahahahahahahahahaha

 • jala57

  Oceniono 13 razy 7

  ..klikam sie. ..sekretarka robi w biurze dwa szpagaty..co pani robi?..no przeciez sam pan dyrektor powiedzial zeby dwa razy kliknac myszka..

 • shago0

  Oceniono 23 razy 7

  Caly czas zastanawialem sie jakim cudem ta panienka z powiatowego miasta zaistniala w szolbizie. A tu prosze, kluby nocne I celebryty. Zastanawiam sie kto ja lansowal, ale to pewnie niedlugo wyjdzie.

 • g96

  Oceniono 6 razy 6

  Nikt nic nie widział, nikt nic nie wie. A jak trzeba było bronić prominentnych przedsiębiorców to wtedy nagle tak, nagle wiedzą i się solidaryzują. Draństwem jest napisanie że do najgorszych praktyk dochodziło tam "rzekomo" - z materiału który jest dostępny wynika że dochodziło bez wątpienia, natomiast główni winni chodzą na wolności. Burdele i handel żywym towarem ociera się ostatni dosyć mocno o politykę i celebrytów.

 • wzornikieu

  Oceniono 6 razy 6

  Ten wątek jest ciekawy.
  Jak ulał pasuje do tych farmazonów które naskrobała.
  Może spisała to co widziała?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX