Sylwester Latkowski apeluje do celebrytów po "Nic się nie stało": Przestańcie się chronić. Powiedzcie wreszcie pas

Na antenie Telewizji Polskiej wyemitowano dokument Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało", który opowiada o pedofili w sopockim klubie "Zatoka Sztuki". W produkcji pojawiły się nazwiska wielu znanych osób.

W środę, 20 maja, miała miejsce premiera dokumentu Sylwestra Latkowskiego, "Nic się nie stało", który opowiada o pedofilii. Mówi się, że to odpowiedź TVP na produkcję braci Sekielskich "Zabawa w chowanego" o pedofilii w kościele. 

Akcja dokumentu rozgrywa się w nadmorskich kurortach i tamtejszych klubach, szczególnie tym o nazwie "Zatoka Sztuki". To właśnie tam, pięć lat temu miało dość do gwałtu na 14-letniej Anaid, która później popełniła samobójstwo. 

ZOBACZ: Sylwester Latkowski podczas realizacji filmu "Nic się nie stało" miał wiele problemów. "Próbowano mnie zastraszyć"

"Nic się nie stało" - dokument

Film dotyczył głównie Krystiana "Krystka", który nawiązywał kontakt z nieletnimi dziewczętami. Podano, że mężczyzna wykorzystywał je seksualnie.

Kontrowersyjny jest fakt, że w dokumencie Latkowskiego pojawiły się zdjęcia celebrytów, którzy bywali w "Zatoce Sztuki". Na opublikowanych fotografiach zaleźli się m.in.: Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki, Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski, Blanka Lipińska, John Porter, Adam "Nergal" Darski, Anna Frankowska, Borys Szyc, Jarosław Bieniuk. 

Pod koniec pokazano publikacje gwiazd, które zamieszczały swoje fotografie, wspierając "Zatokę Sztuki". Prezydent Sopotu Jacek Karnowski stwierdził, że celebryci byli zupełnie nieświadomi tego, co się działo w klubie. 

ZOBACZ: Renata Kaczoruk komentuje zwiastun "Nic się nie stało". "Nie zauważyliśmy niczego niepokojącego" [TYLKO U NAS]

Debata po "Nic się nie stało"

Po emisji dokumentu w TVP 1 odbyła się debata z udziałem reżysera i scenarzysty filmu Sylwestra Latkowskiego, redaktorki TVP Doroty Łosiewicz, wiceministra sprawiedliwości Michała Wójcika oraz byłego redaktora naczelnego "Super Expressu" Sławomira Jastrzębowskiego. 

Autor "Nic się nie stało" zaapelował do celebrytów. Stwierdził, że wiele popularnych osób wiedziało, co się dzieje w "Zatoce Sztuki". 

Byliście bezczelni - stwierdził reżyser, mówiąc o gwiazdach broniących sopockiego klubu.

W kolejnym fragmencie skierował swoje słowa do jednego z popularnych przyjaciół Marcina Turczyńskiego. Stwierdził, że ten człowiek mógłby pomóc wielu osobom i nie powinien więcej chronić właściciela "Zatoki Sztuki". 

Zobacz, jak szantażowano Ciebie. Zdecyduj się powiedzieć. Przestańcie się chronić. Powiedzcie wreszcie pas. Nie może być tak, że jest jakaś kasta ludzi, celebrytów, ludzi show-biznesu, prezesi firm, którzy mają prawo do pedofilii... - mówił Latkowski.

Podczas debaty padło sporo nazwisk popularnych osób, jednak żadna z nich nie miała okazji odnieść się do oskarżeń. 

Więcej o:
Komentarze (17)
Sylwester Latkowski apeluje do celebrytów po "Nic się nie stało": Przestańcie się chronić. Powiedzcie wreszcie pas
Zaloguj się
 • praskiso

  Oceniono 7 razy 7

  Samo bywanie w klubie nie czyni współsprawcą. Latkowski jak zwykle pojechał.

 • ks.pedofil

  Oceniono 6 razy 6

  Latkowski zamordowal barmanke z pubu Royal. I czemu nie siedzi? I czemu szkolil sie w Rosji?

 • ks.pedofil

  Oceniono 6 razy 6

  A Latkowski zamordowal barmanke z pubu Royal. I czemu nie siedzi? I czemu szkolil sie w Rosji? Czemu byl szefem bandytow zza Buga?

 • oldaczom

  Oceniono 5 razy 5

  Film Latkowskiego dotyczy jednego klubu. Film Siekielskich opisuje działanie instytucji.

  Twója pedofilia jest gorsza, niż moja - chorzy są ci symetryści. Zamiast skupić się na problemie robią sobie zawody obskurne szuje z mediów wynarodowionych

 • jan.go

  Oceniono 7 razy 5

  Przestańcie się chronić ? Nie ze wśród celebrytów nie ma pedofili , bo sa ,tylko to trzeba jeszcze wskazać winnego i mu to udowodnić Mieliście pięć lat na polowanie Po tym czasie powstał marny film w którym nie było nic na temat Nie powiązano nikogo z niecnym procederem Pan Laskowski jest za cwany by powiedzieć to wprost więc nawet osoby które występują w filmie mają marne szanse na wygranie sprawy w sądzie Do tego teraz ze względu na osobę pana Latkowskiego będzie trudniej zając sie tematem Spalili temat dla politycznych gierek . Pan Latkowski to osoba skazana za wymuszenia rozbójnicze Dodatkowo ukrywał się wiele lat w Rosji.

 • anty_antek_emigrant

  Oceniono 7 razy 5

  Ten przestepca jest tak wiarygodny jak i jego promotor.

 • agatek72

  Oceniono 9 razy 3

  Dlaczego nie wierzę latkowskiemu? Misio przytulił kasę ciepłą łapką, coś wysmarował bez dowodów i robi za gwiazdę. Żenada

 • sydio

  Oceniono 1 raz 1

  No to suweren ma wreszcie jakiś autorytet dopasowany do siebie jak papier do dudy.

 • cracken001

  Oceniono 1 raz 1

  Przyjme zlecenie na latkowskiego..czekam na propozycje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX