Sylwester Latkowski oskarża celebrytów o bierność w sprawie pedofilii. Padło nazwisko Wojewódzkiego. Odpowiedział

Kuba Wojewódzki zamieścił mocne oświadczenie, w którym odnosi się do filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego. Dziennikarz zapowiedział proces sądowy.

20 maja na antenie TVP1 wyemitowano film w reżyserii Sylwestra Latkowskiego pt.: "Nic się nie stało". To dokument dotyczący afery pedofilskiej z Trójmiasta, którego głównym bohaterem jest tzw. Krystek, który miał wykorzystywać seksualnie nieletnie dziewczyny. Po emisji filmu odbyła się debata, podczas której Sylwester Latkowski oskarżył polskich celebrytów o przymykanie oka na mrożący krew w żyłach proceder. Padło również nazwisko Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz odpowiedział szybko - mocnym oświadczeniem. 

PRZYPOMINAMY: Sylwester Latkowski apeluje do celebrytów po "Nic się nie stało": Przestańcie się chronić. Powiedzcie wreszcie pas

Kuba Wojewódzki o filmie Sylwestra Latkowskiego

Podczas debaty po emisji filmu Sylwester Latkowski zarzucił celebrytom, że doskonale wiedzieli, co dzieje się w trójmiejskich klubach, jednak nigdy nie zareagowali. 

Tuż po telewizyjnej debacie na oficjalnym profilu Kuby Wojewódzkiego na Facebooku pojawiło się obszerne oświadczenie, w którym samozwańczy król TVN odnosi się do dokumentu Latkowskiego. Dziennikarz zarzuca reżyserowi dokumentu, że ten chce wrobić w aferę jego, a także bliską mu osobę.

(...) W sposób haniebny i kłamliwy starałeś się wmieszać zarówno mnie, jak i bliską mi osobę w brutalną aferę kryminalną Zatoki Sztuki. Próba przekonania świata, że bywając tam, stawałem się uczestnikiem tamtejszych patologii tudzież ich cichym wspólnikiem to absurd i zwykłe przestępstwo. Przez lata bywałem też w budynkach TVP1, co nie czyni ze mnie waszego wspólnika, kłamcy, lokaja władzy i aferzysty... - pisze Kuba. 

Kuba Wojewódzki zapowiada, że pozwie Telewizję Publiczną i Sylwestra Latkowskiego. Co więcej, nazywa reżysera płatnym, medialnym zabójcą.

Naraziłeś na publiczny lincz zarówno mnie, jak i tych, których kocham. W imię bezlitosnej propagandy i odwetu. Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą. (...)  Bo ja nie powiem – Nic się nie stało. Idę z tobą i TVP do sądu. Postaram się wyrwać z 2 miliardów złotych dotacji, dla tak zwanej telewizji publicznej tyle ile się da. Dla tych, którzy potrafią wykorzystać te pieniądze w imię miłości i pomocy innym... - czytamy w oświadczeniu. 

W debacie po emisji dokumentu padło wiele innych nazwisk polskich celebytów, jednak ci nie zdołali się jeszcze odnieść do sprawy. Jak tylko to zrobią, z pewnością o tym napiszemy.

Więcej o:
Komentarze (623)
Sylwester Latkowski oskarża celebrytów o bierność w sprawie pedofilii. Padło nazwisko Wojewódzkiego. Odpowiedział
Zaloguj się
 • szcz9

  Oceniono 99 razy 91

  I bardzo dobrze, że dojdzie do sprawy w sądzie. Jest szansa, że poznamy prawdę o całej sytuacji. Jeżeli Latkowski ma dowody na swoje poważne oskarżenia - nic nie usprawiedliwia Wojewódzkiego, ale jeżeli tylko go pomówił bez żadnych realnych podstaw, powinien zapłacić wysokie odszkodowanie i być skończony jako dziennikarz. Na razie żadnych dowodów nie pokazał.

 • kaczychlam

  Oceniono 88 razy 74

  dowody i jeszcze raz dowody zakompleksiony panie reżyseze.....ja tez moge powiedzieć z zamazaną gebą ze ty adamczyk karnowscy i vała banda nieudaczników prawicowych onanistów myzialiście chłopców po komunijnych ubrankach..ładnie zmontowac wyemitowac i co??...i jakiż to zbieg okoliczności ze tvpiss nie potrafiła w sobote wymienic tytułu filmu Sekielskich a tu Kuwa debata na 2 godziny i troska u ci kuwa eksperci z gazety polskiej od wszystkiego...Yebani hipokryci Scierwa prawackie juz niedługo sie pakujecie...

 • banan125

  Oceniono 81 razy 73

  ...ha ale jaja - pan Zero zajmuje się sprawą od 5 lat i gó... ma ... ale za to ochrania bis_KUPÓW z Epidiaskopu

 • wnuczek_akowca

  Oceniono 79 razy 71

  Czy w filmie była mowa o Marszałku Kuchcińskim i nieletniej Ukraince z burdelu na Podkarpaciu?

 • wiejak1

  Oceniono 73 razy 59

  Pedofilia to zbrodnia, ale obrzucanie gównem bez dowodów, co robi Latkowski to tez sk...syństwo. Sekielscy to dziennikarze, Latkowski to propagandysta i sługus pisu

 • syriusz.wila

  Oceniono 56 razy 46

  wg latkoskiego do reagowania na pedofilię są cebebryci, super, bo psy są wycinanie konfekti i patrolowaniea zasranago żoliboeza, latkoski ssij

 • darek479

  Oceniono 55 razy 43

  Obejrzałem z trudem do końca
  Debaty już nie dałem rady
  Pomijając aspekt całej tragedii dziewczyn skrzywdzonych przez sutenera, to film jest po prostu kiepski. Ale zdecydowanie brakowało mi wzmianki o spacerującym niedaleko Tusku, oraz jego synie który tam ze dwa razy z pewnością przejeżdżał na hulajnodze. A także niejasnego wątku „bolka” zwanego czasem Wałęsą ;)

 • bamapo

  Oceniono 52 razy 40

  Jak ten Latkowski chodzi do kościoła to na pewno jest wspólnikiem księży pedofilów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX