Radosław Majdan wydał oświadczenie po tym, jak został powiązany z aferą w Zatoce Sztuki. Pokazał też SMS-a do Latkowskiego

Gwiazdy, które w jakikolwiek sposób zostały przedstawione w dokumencie Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało", reagują. Tym razem oświadczenie wydał Radosław Majdan.

W środę wieczorem na antenie TVP1 został wyemitowany film dokumentalny "Nic się nie stało". Sylwester Latkowski zajął się sprawą przestępstw, do których miało dochodzić w kilku trójmiejskich klubach, w tym w Zatoce Sztuki oraz Dream Clubie w Sopocie. Tematem było między innymi wykorzystywanie, w tym seksualne, małoletnich dziewczyn, głównie w wieku poniżej 15 lat. Dziennikarz w materiale przedstawił zdjęcia celebrytów, którzy według niego mogli wiedzieć, co się dzieje w tym lokalu.

Zobacz wideo Radosław Majdan zdradził swoje tajemnice

Zobacz też: TVP pokaże "Nic się nie stało" już w środę. To odpowiedź na dokument "Zabawa w chowanego" Sekielskich?

"Nic się nie stało". Radosław Majdan wydał oświadczenie

Latkowski nie tylko w filmie wymienił nazwiska celebrytów, którzy tam bywali. Także w debacie po emisji wspomniał m.in. Natalię Siwiec i jej partnera Mariusza Raduszewskiego, Borysa Szyca, Jarosława Bieniuka oraz Kubę Wojewódzkiego. Samozwańczy "Król TVN-u" praktycznie zaraz po zakończeniu pasma z dziennikarzem wydał oświadczenie, w którym nie przebierał w słowach. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Na ten sam krok zdecydował się także Radosław Majdan - jego nazwisko pojawiło się podczas debaty. Były bramkarz na Instagramie wyznał, że jest oburzony i chce zaprzeczyć jakimkolwiek powiązaniom z osobami wplątanymi w tę aferę:

Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważną sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca - zaczął.

Później dodał, że bezpodstawnie został zamieszany w kryminalną sprawę, z którą nie ma nic wspólnego. Zapowiedział, że jeśli Latkowski nie sprostuje swojej wypowiedzi i nie przeprosi za nią Majdana, ten uda się do sądu:

Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywistą pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądową - pisze Majdan.

Ale to nie wszystko. W trakcie emisji miał także wysłać wiadomość SMS do dziennikarza, w którym poinformował go o swoich planach. Screen treści, jaką miał otrzymać Latkowski, umieścił na swoim profilu.

Przypomnijmy, w jakim kontekście padło nazwisko męża Małgorzaty Rozenek. Odbyło się to podczas łączenia na żywo z dziennikarzem. Zaapelował on wtedy do m.in. Borysa Szyca oraz Radosława Majdana, by opowiedzieli o tym, co się działo w Zatoce Sztuki i wyjawili prawdę. Dodał też, że osoby, które wystąpiły w dokumencie, boją się ich. Możecie posłuchać tego tutaj:

Więcej o:
Komentarze (352)
Radosław Majdan wydał oświadczenie po tym, jak został powiązany z aferą w Zatoce Sztuki
Zaloguj się
 • jake210

  Oceniono 110 razy 102

  Używając debilnej retoryki Latkowskiego, można jego samego nazwać pedofilem bo był kiedyś w Kościele w którym przebywali pedofile.. Powinien za swoje pomówienie beknąć i to porządnie, kilka baniek odszkodowania plus kilka miesięcy odsiadki..

 • c.t.k

  Oceniono 66 razy 66

  Panu Latkowskiemu,"ktoś" musiał obiecać jakieś korzyści, skoro zdecydował się na wylanie cysterny pomyj, na zasadzie ,że coś na człowieku zostanie.
  Równie dobrze mógł zwrócić się do Ziobry, dlaczego przez 5 lat nic w tej sprawie nie zrobił.
  Kiedyś w mediach, jakiś dziennikarz twierdził, że oni specjalnie trzymają w zamrożeniu wiele spraw czekając na odpowiedni moment.

 • fanbeat

  Oceniono 53 razy 51

  To jest próba przykrycia filmu Sekielskich i działań pissu wokół kościoła oraz sytuacji związanej z cenzurą w Trójce. Nic innego.
  Pisbolszewia jak jest łapany na gorącym uczynku sam krzyczy łapać złodzieja.
  To są znane chwyty propagandowe pisssbolszewików

 • edi54

  Oceniono 43 razy 43

  a moze by tak Latkowski zrobil film z udzialem Kuchcinskiego...na temat seksu uprawianego z nieletnią Ukrainka?

 • du100

  Oceniono 42 razy 42

  teraz film o nieletnich prostytutkach i marszałku sejmu?

 • helena1481949

  Oceniono 33 razy 33

  kim jest Latkowski, to wszyscy interesujący się polityką wiedzą. TO ŻADEN DZIENNIKARZ !!!!!!!!!!!

 • spostrzegawczy2

  Oceniono 29 razy 29

  Pan Latkowski , ten od nagrań mafii węglowej z 'sowa i przyjaciele" . Teraz dostał następne zlecenie .

 • pan_mamon

  Oceniono 25 razy 25

  Może niech do Kuchcińskiego zaapeluje by wyznał co ma za uszami?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX