TVP pokaże "Nic się nie stało" już w środę. To odpowiedź na dokument "Zabawa w chowanego" Sekielskich?

TVP1 już w najbliższą środę pokaże dokument Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało". Film o pedofilii wśród "celebrytów" ma być nieformalnie odpowiedzią na "Zabawę w chowanego" o pedofilii w kościele.

TVP pokazało zwiastun najnowszego dokumentu w reżyserii Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało". W produkcji zobaczymy wielu polskich celebrytów, bowiem ma ona dotyczyć środowiska sopockiego, zwłaszcza lokali "Zatoka Sztuki" i "Dream Club" i bywających tam celebrytów. To z nimi wiąże się samobójstwo 14-letniej Anaid sprzed pięciu lat.

Zobacz wideo Tomasz Sekielski o fimie "Zabawa w chowanego"

"Nic się nie stało" TVP odpowiedzią na "Zabawę w chowanego"?

Dziwnym zbiegiem okoliczności TVP1 pokazało zwiastun "Nic się nie stało" w weekend, kiedy premierę miał dokument braci Sekielskich "Zabawa w chowanego". Sylwester Latkowski tak zachwalał swoją produkcję:

Kto powinien się obawiać filmu? Powinni obawiać się Ci, którzy krzyczą o pedofilii, ale gdy odbywała się na wyciągnięcie ręki to udawali, że nic nie widzą, odwracali głowę albo oceniali to jako niewinną zabawę. Ci którzy uważali, że obowiązują ich inne zasady, w których można przedmiotowo wykorzystywać młodocianych - napisał na Facebooku.

 

Jasno odniósł się w ten sposób do popularności w niektórych celebryckich kręgach produkcji "Zabawa w chowanego" - gwiazdy od soboty zachęcały swoich fanów do obejrzenia dokumentu Sekielskich. TVP również o nim wspomniała, aczkolwiek udało się to zrobić w "Wiadomościach" bez podania nazwiska Tomasza Sekielskiego i samego tytułu jego filmu.

O czym opowie "Nic się nie stało"? Kiedy premiera?

"Nic się nie stało" skupi się na nadmorskich kurortach i tamtejszych klubach. To właśnie w tamtym rejonie miało dojść do gwałtu 14-letniej Anaid, która później popełniła samobójstwo. W zwiastunie produkcji widzimy wielu celebrytów. Na antenie TVP pojawią się m.in. Kuba Wojewódzki, Adam "Nergal" Darski, Natalia Siwiec z mężem, Andrzej Chyra czy Renata Kaczoruk. Jak dokładnie powiązano ich ze śmiercią dziewczyny, dowiemy się już w najbliższą środę.

Premiera "Nic się nie stało" odbędzie się na antenie TVP1 20 maja o godzinie 21. Tymczasem następnego dnia na antenie TVN o godzinie 21.35 wyemitowana zostanie "Zabawa w chowanego" Sekielskich.

Więcej o:
Komentarze (28)
TVP pokaże "Nic się nie stało" już w środę. To odpowiedź na dokument "Zabawa w chowanego" Sekielskich?
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 26 razy 26

  "Film o pedofilii wśród "celebrytów" ma być nieformalnie odpowiedzią na "Zabawę w chowanego" o pedofilii w kościele."

  To jeszcze pół biedy. Bałem się, że odpowiedzią TVP na film o księżach molestujących dzieci będzie film o dzieciach molestujących księży.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 15 razy 15

  I dowiemy się jak związki zawodowe celebrytów przenosiły ich z klubu do klubu by uniknęli odpowiedzialności. Jak ich związki flirtowały z Prokuraturą Krajową i Rządem by ich celebryci unikali odpowiedzialności karnej.

 • andrzejsec1

  Oceniono 11 razy 11

  Żeby nie wiem jakie równoważne dowody bogoojczyźniana prawica przedstawiała społeczeństwu, to przecież pedofilia w Kościele kat. ma się świetnie i trwa w najlepsze!
  Problem Kościoła kat. polega na tym, że gwałciciele kościelni to osoby największego zaufania, a ich ofiary to dzieci ubezwłasnowolnione przez wiarę i pozbawione tym samym racjonalnego myślenia.
  Odsunąć czarnych od dzieci!!!!
  Subito!!!!

 • fctheduck

  Oceniono 11 razy 11

  Czyli zamiast ścigać gwałcących dzieci bandytów w sutannach państwo pis ich broni. Super.

 • barakuda62

  Oceniono 10 razy 10

  A to teraz KUR/WIZJA pracuje na zlecenie ePiSkopatu? a kto płaci za te wypociny? bo Sekielskim sponsorowali darczyńcy a ja z moich podatków nie mam ochoty finansować tej żałosnej twórczości.

 • FILIP

  Oceniono 9 razy 9

  Pis=obrońcy czarnych zboków !!! I nikt i nic tego nie zmieni. Szczujnia robi wszystko by odwrócić kota ogonem!

 • miszka_szyfman

  Oceniono 11 razy 9

  Co to znaczy odpowiedź ? Czy są dobrzy i źli pedofile ?

 • stanislawperkoz

  Oceniono 11 razy 9

  Czas najwyższy wziąć się i za pedofilów sukienkowych, i za tych celebrycko biznesowo politycznych! Zero tolerancji dla pedofilów!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX