TVP zapowiada kontrowersyjny dokument o pedofilii wśród celebrytów. "To jest k*rwidołek, a nie żadna Zatoka Sztuki"

Telewizja Polska wypuściła zwiastun dokumentu dotyczącego działań celebrytów w znanych sopockich klubach. Opowiada historę zgwałconej czternastolatki, która odebrała sobie życie.

Film "Nic się nie stało" w reżyserii Sylwestra Latkowskiego niebawem ukaże się w TVP. Mocny zwiastun nakreśla tematykę dokumentu, która dotyczy popularnego sopockiego klubu Dream Club i tzw. Zatoki Sztuki.

"Nic się nie stało" porusza kwestie pedofilii wśród celebrytów

Prezydent Sopotu, Jacek Karnowski, zaznacza w nagraniu, że znany klub miał stać się przykrywką do działań pedofilskich, stręczycielskich czy produkcji prostytutek.

Dokument prezentuje historię czternastolatki, która została zgwałcona, po czym popełniła samobójstwo. W zwiastunie można usłyszeć zdania Karnowskiego oraz matki ofiary. Pojawiają się także zdjęcia znanych celebrytów, m.in Adama "Nergala" Darskiego i Kuby Wojewódzkiego (znanego ze stacji TVN).

Tak brzmi cytat ze zwiastunu filmu:

Tam naprawdę bywali wszyscy. Wszyscy się na*ebali czy nawąchali czegoś. Wszyscy ze sobą siedzieli. Taka wierchuszka warszawska.

Rzeczywiście wiele znanych osób było gośćmi klubu, a część z nich protestowała w mediach społecznościowych przeciw wypowiedzeniu umowy dzierżawy Zatoce Sztuki. Miejsce kojarzy się z seksem, narkomanią i sutenerstwem.

"No ostre bale odchodziły" - słyszymy w zwiastunie.

 

"Nic się nie stało" odpowiedzią na dokumenty braci Sekielskich?

Produkcja Telewizji Polskiej stawiana jest niejako w opozycji do dzieł braci Sekielskich, które poruszają bagatelizowany przez kościół temat pedofilii wśród księży. Dokument Latkowskiego ma pokazać, że duchowni to nie jedyna grupa, która podejmuje się takich czynów.

Widzów może zawieść fakt, że film zapowiadany przez Kurskiego jako prawdziwa bomba dotyczy pojedynczej historii. Premiera filmu "Nic się nie stało" została przeniesiona z powodu pandemii. Pierwotnie dokument miał ukazać się 28 marca.

Więcej o:
Komentarze (58)
TVP zapowiada kontrowersyjny dokument o pedofilii wśród celebrytów. "To jest k*rwidołek, a nie żana Zatoka Sztuki"
Zaloguj się
 • rasta-mw

  Oceniono 22 razy 22

  Pamiętajmy, że niejaki "krystek" czy jak mu tam było, który był odpowiedzialny za sexparty w Zatoce Sztuki, siedzi w pierdlu z długim wyrokiem. A teraz pokażcie mi "wielebnych", którzy gwałcili dzieci, oni nadal chodzą na wolności chronieni przez najwyższe organy władzy RP.

 • skandy5

  Oceniono 21 razy 19

  Latkowski to kryminalista, który przez lata ukrywal się w Rosji, potem wrocił i wykonuje zadania na rzecz PiS i Rosji.
  Brzmi fantastycznie? A jednak

 • artau

  Oceniono 14 razy 14

  Na imprezach ob.kurskiego wciągano wszystko łącznie z majtkami.
  A na poważnie jest różnica między pojedynczą sytuacją a systemowym gwałceniu dzieci, i kryciem sprawców.

 • minkipinki

  Oceniono 14 razy 12

  Czyli skoro wśród celebrytów są pedofile, to kościelni pedofile są rozgrzeszeni? Bo chyba taki jest cel powstania tego filmu.

 • america_n_beauty

  Oceniono 6 razy 6

  Różnica pedofilii wśród celebrytów a księży jest fundamentalna : ci pierwsi nie mówią owieczkom jak mają żyć i nie rozliczają ich z grzechów przy spowiedzi : to czyni ich chore dewiacje jeszcze bardziej obleśnymi.

 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 6 razy 6

  Nawet milion paszkwili goebbelsowskiej pisbolszewickiej szczujni, nie spowoduje, że zbrodniarz w sutannie przestanie nim być. Proste.

 • guru133

  Oceniono 6 razy 6

  Być może środowisko celebrytów to jest ku...dołek, ale na pewno TVPiS to jest zbiornik wazeliny kurdupla Kaczyńskiego i pedofilów w sutannach.

 • cleryka

  Oceniono 4 razy 4

  No i dalej sprzeciwia się PiS i skrajna Prawica,wprowadzaniu edukacji seksualnej w szkołach? Pomyślcie półgłówki,ile dzieci byłoby uratowanych przed pedofilami w sutannach, opiekunami rzekomymi itp. itd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX