Adam Nergal Darski pokazał zdjęcie z czasów chemioterapii. Jest wstrząsające. "Czułem się żałośnie"

Adam "Nergal" Darski pokazał zdjęcie sprzed 8 lat. Przechodził wtedy ciężkie leczenie i był poddawany chemioterapii.

Adam "Nergal" Darski rzadko zdobywa się na tak intymne wyznania. Kiedy 8 lat temu zachorował na białaczkę, zniknął na pewien czas z mediów. Teraz pokazał jedno zdjęcie, na którym widać, jak ciężkie leczenie przechodził.

Adam "Nergal" Darski na zdjęciu po chemioterapii

Zazwyczaj śmieszkujący na swoim Instagramie Nergal tym razem dodał chyba najbardziej poważny wpis w ostatnich miesiącach. Pokazał zdjęcie z czasów intensywnej chemioterapii, kiedy leczył agresywną formę białaczki.

Drakula? Niieeee, to tylko mały Nergalek w czasie chemioterapii 8 lat temu. Cóż... to selfie zrobiłem sobie co prawda na kiblu robiąc kupę. Miałem na sobie bluzę z kapturem i czułem się żałośnie.
Dobrze jest żyć, ludzie. Dobrze być zdrowym i móc dawać czadu.
 

Nergal pokonał chorobę

W 2010 roku Nergal musiał odwołać trasę koncertową ze względu na chorobę. Rozpoczął długie i ciężkie leczenie, o którym mówił później tak:

Po blisko półrocznym pobycie w szpitalach, kilku cyklach chemioterapii, naświetlaniach i przeszczepie szpiku zostałem w stanie dobrym wypuszczony do domu. Czuję się nieźle, biorąc pod uwagę intensywność terapii. Nie był to dla mnie łatwy okres, ale tak jak sobie założyłem, wyszedłem z tego z tarczą. Nigdy nie zakładałem innej opcji, choć bywały ciężkie momenty.
Więcej o: