"Nic się nie stało". Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie w związku z emisją dokumentu. "Stałem się ofiarą"

Jarosław Bieniuk opublikował w sieci oświadczenie w związku z emisją reportażu Sylwestra Latkowskiego.

20 maja światło dzienne ujrzał dokument Sylwestra Latkowskiego w sprawie przestępstw, które miały mieć miejsce kilka lat temu w sopockiej Zatoce Sztuki. Twórca filmu opowiedział o nich tuż po emisji i wspomniał o osobach, które - według dziennikarza - mogły być powiązane ze sprawą. Według reżysera jedną z nich jest Jarosław Bieniuk, który właśnie wydał oświadczenie.

Jarosław Bieniuk - oświadczenie w związku z emisją "Nic się nie stało"

Wdowiec po uwielbianej przez Polaków Annie Przybylskiej opublikował na Instagramie nowy post. Jarosław Bieniuk został przez Latkowskiego powiązany z wydarzeniami sprzed kilku lat w sopockim klubie. Do głosu został wywołany w środę wieczorem przez twórcę reportażu.

W związku z emisją filmu "Nic się nie stało" oświadczam, że jako ojciec czwórki dzieci, zdecydowanie potępiam zachowania przedstawione w filmie Sylwestra Latkowskiego. Jestem przekonany, że stałem się ofiarą niektórych osób przedstawionych w filmie. Stoję jednak na stanowisku, że to stosowne instytucje, mające w pieczy porządek prawny, uprawnione są do oceny i rozstrzygania tych kwestii.

Bieniuk wyznał, że o wszystkim, co wie na temat Zatoki Sztuki, poinformował Prokuraturę Rejonową w Sopocie

Całą moją wiedzę, choć nie taką, jakiej oczekiwałby Sylwester Latkowski, przekazałem Prokuraturze Rejonowej w Sopocie i tamtejszemu Sądowi Rejonowemu, gdzie dochodzę swojego dobrego imienia. To jedyne instytucje, które są uprawnione, by być powiernikami moich wiadomości. Jednocześnie nie byłem świadkiem w sprawie mężczyzny określanego jak Krystek, nie miałem i nie mam żadnej wiedzy w tym zakresie. Stanowczo odcinam się od prób łączenia mojej osoby z tzw. sprawą Zatoki Sztuki.

Jarosław BieniukJarosław Bieniuk Instagram/jaretpalmer

Latkowski nawoływał do zabrania głosu również Kubę Wojewódzkiego i Radosława Majdana. Obaj panowie wydali swoje oświadczenia. Pierwszy z nich już zapowiedział proces sądowy.

Więcej o:
Komentarze (154)
Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie w związku z emisją "Nic się nie stało"!
Zaloguj się
 • charliefr0wn

  Oceniono 26 razy 16

  zaprzepaścił idealną okazję, by siedzieć cicho

 • salome123

  Oceniono 30 razy 16

  Przecież miał z nim zdjęcia z jachtów, z tym Turkiem też. Wystarczy poczytać o Krystyku, by wiedzieć, że raczej ciężko było nie zauważyć, jaki to człowiek i jakie miał skłonności.

 • pedro.666

  Oceniono 21 razy 13

  Człowieku, jak jesteś niewinny to do sądu z Latkowskim za OSZCZERSTWO!!! A nie że coś "oświadczasz" na fejsie...

 • 11krzych

  Oceniono 14 razy 10

  Zdaniem katolików, czego ja nie rozumiem, fakt że bandyta "Krystek" w Sopocie stręczył nastoletnie/niepełnoletnie dziewczynki celebrytom jest usprawiedliwieniem tego że kościół katolicki bezkarnie yebie dzieci.
  A poza tym jakim prawem Prokuratura prowadzi śledztwo, skoro kierownik sali bankietowej w restauracji Zatoka Sztuki nie ustalił jeszcze w wewnętrznym postępowaniu czy ten "Krystek" jest winny?

 • culka123

  Oceniono 8 razy 8

  Panie Bieniuk, a zdjęcia na jachcie z Krystkiem? Uwazalabym z tym stanowczym odcinaniem się od jego osoby. Nie mogę uwierzyć, że ojciec dorastającej córki, mógł chociażby patrzec z boku na taki proceder. Wstyd.

 • rezun-one

  Oceniono 10 razy 8

  Kochany panie Bieniuk, nie rób pan za ofiarę. Sam pan tan na dziwki chadzał, siłą, nie ciągnęli.

 • 100-lec

  Oceniono 22 razy 8

  Nie kompromituj się Bieniuk, WSTYD. Teraz już wiem czemu Przybylska nigdy nie nosiła Twojego nazwiska. Jak widać miała rację.

 • cleryka

  Oceniono 11 razy 7

  Czy Rodzice tych małolatów wiedzieli,że po nocnych klubach szlajają się ich córki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX