Katarzyna Bosacka pokazała zdjęcie sprzed 23 lat ze ślubu cywilnego. "A pani dalej młoda i piękna". Podobna?

Katarzyna Bosacka oczarowała użytkowników Instagrama archiwalną fotografią. Ujęcie pokazuje moment, w którym bierze ślub cywilny ze swoim mężem. Aż trudno uwierzyć, że od tej chwili minęły już 23 lata. Fani dziennikarki twierdzą, że nic się nie zmieniła. Zobaczcie sami!

Katarzyna Bosacka jest aktywna w branży medialnej już od wielu lat, jednak stosunkowo niedawno zaczęła przygodę z platformami społecznościowymi. W ubiegłym roku założyła kanał na Youtubie, aby dzielić się z widzami wiedzą na temat żywności ekologicznej. Dziennikarka nie stroni również od publikowania postów na Instagramie. To właśnie dzięki tej aplikacji utrzymuje kontakt z fanami, dzieląc się z nimi momentami z życia prywatnego. Kiedyś pokazała wizerunek swojego syna, a teraz pochwaliła się zdjęciem sprzed dwudziestu trzech lat! Ślub w bordowej kreacji? Tak prezentowała się na uroczystości cywilnej.

Zobacz wideo Bosacka wypowiedziała się na temat Lewandowskich. Nie obyło się bez krytyki!

Katarzyna Bosacka 23 lata temu. Jak wyglądała?

Katarzyna Bosacka postanowiła pochwalić się wspomnieniami ze ślubu sprzed 23 lat, publikując archiwalną fotografię. Na zdjęciu widać, jak młoda dziennikarka siedzi u boku swojego męża, Marcina Bosackiego, podczas ceremonii ślubnej. Bordowa kreacja panny młodej mogłaby zdziwić wielu, jednak gwiazda wytłumaczyła, że była to jedynie uroczystość cywilna, ponieważ moda na śluby konkordatowe weszła nieco później. 

23 lata temu, a jakby było wczoraj. To akurat zdjęcie ze ślubu cywilnego, bo jesteśmy małżeństwem przedkonkordatowym. Dwa dni później wzięliśmy ślub kościelny. Śmiesznie było. Dwa śluby! - czytamy na profilu Bosackiej. 
 

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji i życzeń dla świętującej rocznicę pary. Fani dziennikarki zwrócili również uwagę na to, że kobieta niewiele się zmieniła. 

A pani dalej młoda i piękna - napisał jeden z internautów.

Zdjęcie oraz uchwycony na nim czuły wzrok męża Bosackiej skradły serca użytkowników Instagrama.