Katarzyna Bosacka pochwaliła się zdjęciem synka. Chłopiec do złudzenia przypomina swoją znaną mamę. "Ale jest do pani podobny"

Katarzyna Bosacka kilka dni temu została zwolniona z TVN, ale już zapowiedziała, że nie zniknie z mediów i będzie prowadziła nowy program. Tymczasem dziennikarka staje się coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie właśnie opublikowała zdjęcie syna.

Katarzyna Bosacka dba o prywatność swojej rodziny i w mediach społecznościowych rzadko pokazuje fotografie, na których pojawiają się jej bliscy. Prezenterka tym razem postanowiła zdobić wyjątek i na Instagramie opublikowała zdjęcie swojego synka. 

Stulecia lecą, a dzieci nadal najszczęśliwsze na klasycznej karuzeli! -  napisała Bosacka. 

Pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani Bosackiej podkreślali w nich, że chłopiec jest bardzo podobny do dziennikarki. 

Ale do Pani podobny.
Cała mama. 
Wspaniały i duży już! Cała mamunia.
Rycerz na białym koniu.
Cała Kasia - pisali. 

My również widzimy to podobieństwo. A wy?

AG 

Więcej o:
Komentarze (15)
Katarzyna Bosacka pokazała synka. Chłopiec do złudzenia przypomina swoją znaną mamę. "Ale jest do pani podobny"
Zaloguj się
 • Gość: dajesiana

  Oceniono 5 razy 3

  Wywalili ją z tv za nieetyczne zachowanie wobec pracodawcy i złamanie warunków umowy. Ratując wizerunek pokazuje syna. Słabe i małe, żeby w swój hajs i syf dzieciaka wciągać. Jakoś wcześniej w kółko było, jak to ona chroni prywatność, jak to media społecznościowe są fe a teraz już nie trzeba? No cóż za dziwny zbieg okoliczności.

 • Gość: sota

  0

  Synek też tlusty niby mama.Po co te gadki o zdrowym żywieniu?

 • Gość: kazdybysechcial

  Oceniono 6 razy 0

  Pani jest tak samo wiarygodna w kwestii zdrowego żywienia, co magda gessler niestrawności. Gdyby nie mąż- dyplomata, pani siedziałaby w domu i czekała na jutro a tak jest/była kariera w tv, książeczki w empiczku a na talerzu deserki i pozwalam sobie zgadnąć- niewiele ruchu. Powtarzać przed kamerami informacje z promptera i robić z siebie na tej podstawie autorytet, wielu by potrafiło. Gosia Rozenek była królową sprzątania w wynajętym domu produktami sponsorowanymi . Ania i Ewa są "specjalistkami" od dietetyki i kinetyki człowieka, bo mają insta i wyznawców. Także już się pani napchała za nasze i może wystarczy.

 • Gość: amp

  Oceniono 2 razy 0

  Cala mama, wykapany tata.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy -2

  Do mart99ta
  Lecz się dziewucho, idź na terapię, nie masz szacunku ani wartości, cialo przeliczas na walutę, by doic naiwnych, uzależnionych od p... Rno... i s... Ksu facetów. Żal, dno i kupa mulu. Tfu!
  Idź precz!

 • Gość: Kolorowe

  Oceniono 9 razy -3

  Wiem co jem, a sama wygląda jakby ją karmili snickersami z procy. Bardzo dobrze, że ją zwolnili z tvn bo zachowywała się tam jak niepełnosprawna no raz przebrała się za ..banana. serio niezła faza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX