Małgorzata Rozenek założyła obcisły kombinezon i zrobiła trening. Fani zachwyceni. "Ciąża pani służy"

Małgorzata Rozenek pochwaliła się ciążową fotką tuż po treningu. Brzuszek Małgosi jest już coraz większy.

Małgorzata Rozenek już za niespełna dwa miesiące urodzi trzeciego syna. Celebrytka po trzech latach starań zaszła w ciążę dzięki metodzie in-vitro, czym z Radosławem pochwalili się światu w grudniu ubiegłego roku. Od tamtej pory Małgosia, a właściwie jej ciąża, to jeden z najgorętszych tematów w polskim show-biznesie. Sama zainteresowana dba o to, aby podgrzewać atmosferę, publikując kolejne ciążowe zdjęcia. Tym razem pochwaliła się fotką tuż po treningu, na której prezentuje ciążowe krągłości w obcisłym kombinezonie. 

ZOBACZ TEŻ: Ciężarna Małgorzata Rozenek pozuje z koniem. Fani nie mają wątpliwości: To jest coś pięknego

Małgorzata Rozenek trenuje w ciąży

Mimo że ze względu na obecną sytuację, Małgorzata Rozenek musiała zrezygnować z wielu udogodnień jak np. doklejanie rzęs, to nie zaprzestała dbać o swoją kondycję. Nawet w zaawansowanej ciąży się nie oszczędza i trenuje, o czym dała znać na Instagramie.

Poćwiczone, choć uczciwiej byłoby napisać: poruszane, a jak u Was? Jak Wam mijają te święta? Nastroje dobre? - pyta Małgosia pod postem. 

Fani są pod wielkim wrażeniem tego, jak Małgosia prezentuje się w ciąży. Pod zdjęciem nie brakuje komplementów także od koleżanek z branży m.in. Anny Lewandowskiej, czy Karoliny Szostak

Wow. Pięknie. Ciąża Pani służy.
Dziewczyny, tak wygląda szczęśliwa, spełniona kobieta.
Jak Pani to robi, że już tyle dni w domu, w zaawansowanej ciąży, a nadal wygląda Pani tak pięknie i świeżo? - czytamy pod zdjęciem. 

Na was też Małgosia zrobiła tak duże wrażenie?

RG

Więcej o:
Komentarze (22)
Małgorzata Rozenek założyła obcisły kombinezon i zrobiła trening. Fani zachwyceni. "Ciąża Pani służy"
Zaloguj się
 • visby

  Oceniono 9 razy 9

  - Powiedz mi, po co jest ta Małgosia?

  - Właśnie, po co?

  - Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi Małgosia? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest Małgosia na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tą Małgosią? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo!

 • doktorzero

  Oceniono 7 razy 7

  Poruszane, czy poruc ane? Proszę o wytłumaczenie mi, kto zarabia na takich gó...anych tekstach: Rozenkowa czy gazeta? Myslicie, że wzrasta wam czytalność? Jesteście w błędzie. Chyba tylko pustaki z IQ poniżej 60 podniecają się tym czy Rozenkowa posadziała twardego lub miękkiego klocka ...

 • jacek1971

  Oceniono 7 razy 7

  Ale dlaczego nam to robicie ?

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 6 razy 6

  S.P.I.E.R.D.A.L.A.J. w podskokach

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 4 razy 4

  Ktoto? Transmisja porodu też będzie?

 • duckoff

  Oceniono 6 razy 4

  Kobietom w ciąży tak hormony strzelają do głowy, że myślą że są piękne z takim brzuchalem.

 • zebra22

  Oceniono 4 razy 4

  jednym słowem- masakra!

 • gapcio2010

  Oceniono 4 razy 4

  Na czym polega ta ciągła skłonność pokazywania calemu swiatu, tego okropnego brzuszyska ? Chciałoby się być lady, prawda ? Na razie to raczej bardziej pomywaczka niż lady.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX