Małgorzata Rozenek podjęła ważną decyzję. Postanowiła rozstać się ze sztucznymi rzęsami! "Na jakiś czas je odstawiam"

Małgorzata Rozenek z powodu zamkniętych salonów kosmetycznych, musiała zdjąć sztuczne rzęsy. Teraz postanowiła już do nich nie wracać!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Spodziewają się dziecka, więc nic dziwnego, że poważnie traktują obostrzenia rządu i izolują się w domu. Perfekcyjna ostatnio pochwaliła się, jak wygląda w nieco bardziej naturalnej odsłonie. Z powodu zamknięcia salonów kosmetycznych, musiała odpuścić wszystkie zabiegi upiększające. Jak widać, przyzwyczaiła się do swojego nowego wizerunku, ponieważ nie ma zamiaru wracać do sztucznych rzęs.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić

Małgorzata Rozenek nie wróci do sztucznych rzęs

Gdy celebrytka opublikowała zdjęcie w naturalnym wydaniu, wielu internautów było zachwyconych jej wyglądem. Pojawiła się masa komentarzy, w których mogliśmy przeczytać mnóstwo miłych słów. Najwyraźniej wzięła je do siebie, bo już nie planuje wrócić do dawnego stylu. 

Nie wiem, czy wróci Pani do przedłużania rzęs, ale w bardziej naturalnej wersji wygląda Pani po prostu cudnie. Świeżo, młodo, uroczo. Może być to też zasługa ciążowego glow - napisała jedna z fanek.

Małgorzata w odpowiedzi zachwycała się wygodą, jaką daje brak doczepianych rzęs.

Właśnie wczoraj zdecydowałam, że na jakiś czas odstawiam rzęsy, bo i tak niedługo rodzę, a później nie będę miała czasu uzupełniać, więc teraz regeneracja. A komfort przy pielęgnacji buzi... bezcenny - odpowiedziała Rozenek.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już niedługo przywitają na świecie dziecko. Para wyznała, że spodziewa się synka. W tym trudnym czasie małżeństwo Majdanów razem z synkami Małgosi postanowili izolować z dala od miejskiego zgiełku. Najpierw przebywali na mazurach, a teraz są nad polskim morzem.