Małgorzata Rozenek podjęła ważną decyzję. Postanowiła rozstać się ze sztucznymi rzęsami! "Na jakiś czas je odstawiam"

Małgorzata Rozenek z powodu zamkniętych salonów kosmetycznych, musiała zdjąć sztuczne rzęsy. Teraz postanowiła już do nich nie wracać!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Spodziewają się dziecka, więc nic dziwnego, że poważnie traktują obostrzenia rządu i izolują się w domu. Perfekcyjna ostatnio pochwaliła się, jak wygląda w nieco bardziej naturalnej odsłonie. Z powodu zamknięcia salonów kosmetycznych, musiała odpuścić wszystkie zabiegi upiększające. Jak widać, przyzwyczaiła się do swojego nowego wizerunku, ponieważ nie ma zamiaru wracać do sztucznych rzęs.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić

Małgorzata Rozenek nie wróci do sztucznych rzęs

Gdy celebrytka opublikowała zdjęcie w naturalnym wydaniu, wielu internautów było zachwyconych jej wyglądem. Pojawiła się masa komentarzy, w których mogliśmy przeczytać mnóstwo miłych słów. Najwyraźniej wzięła je do siebie, bo już nie planuje wrócić do dawnego stylu. 

Nie wiem, czy wróci Pani do przedłużania rzęs, ale w bardziej naturalnej wersji wygląda Pani po prostu cudnie. Świeżo, młodo, uroczo. Może być to też zasługa ciążowego glow - napisała jedna z fanek.

Małgorzata w odpowiedzi zachwycała się wygodą, jaką daje brak doczepianych rzęs.

Właśnie wczoraj zdecydowałam, że na jakiś czas odstawiam rzęsy, bo i tak niedługo rodzę, a później nie będę miała czasu uzupełniać, więc teraz regeneracja. A komfort przy pielęgnacji buzi... bezcenny - odpowiedziała Rozenek.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już niedługo przywitają na świecie dziecko. Para wyznała, że spodziewa się synka. W tym trudnym czasie małżeństwo Majdanów razem z synkami Małgosi postanowili izolować z dala od miejskiego zgiełku. Najpierw przebywali na mazurach, a teraz są nad polskim morzem.

Więcej o:
Komentarze (14)
Małgorzata Rozenek podjęła ważną decyzję. Postanowiła rozstać się ze sztucznymi rzęsami! "Na jakiś czas je odstawiam"
Zaloguj się
 • krzysztofkornatowicz

  Oceniono 4 razy 4

  Kwiecień 2020 rok - najważniejsze informacje dla "Polaków" serwowane w polskojęzycznych żydowskich szczekaczkach medialnych - donoszą "Polakom", że jakaś pindzia nie będzie sobie przez jakiś czas przyklejać sztucznych rzęs. No cóż - Polska z takim sfiksowaniem musi upaść, więc upadnie ! Więcej w pierwszym odcinku na You Tube pod moimi personaliami ~Krzysztof Kornatowicz

 • lob2

  Oceniono 3 razy 3

  Teraz w okresie takiego przykrego wydarzenia jakie nas spotkało,jej brak rzęs jest dla niej najważniejsze.Dla niej to wielkie zmartwienie, dla ludzi wielka trauma,bo w koło społeczeństwo choruje i umiera.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 2 razy 2

  od dawna nie mam telewizora, nie mam pojęcia kto to jest, ale nawet gdyby to była królowa Polski, to pisanie artykułu o rzęsach w dobie pandemii...no sorry, kogo to obchodzi?
  czy Ziemia z tego powodu przestała się kręcić?????

 • ula53

  Oceniono 1 raz 1

  I tak po malutku moze troche rozumu przyjdzie.

 • estr

  Oceniono 1 raz 1

  I tak po kawałku się rozleci.

 • mgr.nauk

  Oceniono 1 raz 1

  Rzęsy Rozenek koło dupy mi latają.

 • sally30

  Oceniono 1 raz 1

  Nie no to jest dopiero news, tak ważną decyzją trzeba podzielić się ze społeczeństwem. Nie można jej odciąć od neta.

 • lob1

  Oceniono 1 raz 1

  Nie ma co pisać na ich temat,bo oni na tym zarabiają miliony,tak wyczytałam o ich zarobkach.Za dziesięć sesji w telewizji zarobili 2 miliony i każde ich zdjęcie i posty są wysoko opłacane i to co o nich złego piszemy nie robi na nich żadnego wrażenia ,bo tak zarabiają i przez to są tacy bogaci.Jedni zapieprzają. cały miesiąc za 2,5 tys.zł a ona ma tyle za jedno zdjęcie.Dlatego nie ma sensu pisać o nich komentarze,bo oni z tego żyją.A jak się urodzi im dziecko,to dopiero będą bogaci,bo będzie reklamować ciuszki dla dziecka i ja osobiście już nie będę niczego komentować,wy też zróbcie to samo,bo tylko podsyca ich do większego zarobku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX