Ciężarna Małgorzata Rozenek pozuje z koniem. Fani nie mają wątpliwości: To jest coś pięknego

Pamiętacie, jak kilka dni temu Małgorzata Rozenek pochwaliła się nagraniem z wyjątkowej sesji zdjęciowej? Wreszcie możemy zobaczyć efekt finalny. Zdjęcia trafiły do sieci.

Małgorzata Rozenek wielokrotnie udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Niedawno gwiazda opublikowała nagranie z sesji zdjęciowej, Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że na zdjęciach pozowała razem z koniem. Słynny film obiegł wszystkie media, a fani Małgosi z niecierpliwością oczekiwali na efekty sesji. Jak wyszło?

Małgorzata Rozenek pozuje z koniem

Autorką zdjęć jest Sandra Sobolewska. Fotografka opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcia z sesji, na której Małgosia w zaawansowanej ciąży pozuje w towarzystwie koni. ''Perfekcyjna'' oczekuje narodzin trzeciego dziecka, a zdjęcia z okresu ciąży miały być wyjątkową pamiątką. Tym bardziej, że sesja odbyła się z tak niezwykłymi gośćmi.

Na czarno-białych zdjęciach ciężarna Małgosia przytula konie w dwóch stylizacjach. W pierwszej z nich ma na sobie białe body, które podkreśla jej ciąży brzuch, druga stylizacja jest nieco odważniejsza - gwiazda ma na sobie czarny stanik i długą, obcisłą spódnicę, która rozchyla się ku dołowi. 

Krótkie nagranie, które Małgosia opublikowała kilka dni temu, wywołało wielką dyskusję w mediach. Niektórzy fani gwiazdy nie kryli swojego oburzenia i sugerowali, że tak niecodzienna sytuacja naraża konia na dodatkowy stres. Zastanawiali się również, czy wykorzystywanie zwierząt do sesji zdjęciowych jest etyczne. Na Małgosię spadła lawina negatywnych komentarzy, ale gwiazda próbowała bronić swoich racji.

A jak skaczą przez przeszkody to jest im lepiej? A to jest sport olimpijski. Po prostu nie uważam, że to męczenie. Tak samo jak zrobienie sesji nie jest męczeniem - napisała Małgosia w jednym z komentarzy.

Okazuje się jednak, że efekty sesji przerosły najśmielsze oczekiwania wielbicieli Małgosi. Na profilu fotografki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy dotyczących sesji. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że zdjęcia są zachwycające.

Przepięknie.
Niesamowite ujęcie.
To jest coś pięknego. Niesamowite. Moja córka fanka koni nie może oczu oderwać - czytamy w komentarzach.

A jak wam podobają się zdjęcia?

KK

Więcej o:
Komentarze (8)
Ciężarna Małgorzata Rozenek pozuje z koniem. Fani nie mają wątpliwości: To jest coś pięknego
Zaloguj się
 • dodosdontquack

  Oceniono 2 razy 2

  rany, co za obciach i tandeta

 • ikselk

  Oceniono 1 raz 1

  „Szał” Podkowińskiego to bardzo mądre dzieło - NIEKTÓRYM KOBIETOM ODBIJA.

 • sally30

  Oceniono 1 raz 1

  I te tandetne doczepy, miało być eligejsko a wyszła słoma.

 • izarider

  0

  Ludzie, a kto bogatemu zabroni? Niech sobie majdany robią, co chcą. I życzę im szczęścia i zdrowia. W końcu to tez ludzie :)

 • kukurvix

  0

  Czy koń by się uśmiał na te widoki?

 • bondariusz

  0

  Żenada do czego można się posunąć, aby cały czas o tobie mówili

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX