Małgorzata Rozenek pozuje z koniem. "Ta gracja, te kocie ruchy. PRAWIE BEYONCE". Wideo oglądajcie koniecznie z dźwiękiem!

Małgorzata Rozenek dodała na Instagramie nagranie z sesji zdjęciowej z koniem. Przyznała, że siedząc w domu wspomina chwile, w których mogła spotkać się z innymi.

Od ponad tygodnia Małgorzata Rozenek razem z mężem Radosławem Majdanem oraz synami Tadeuszem i Stanisławem przebywają na Mazurach. Uciekli tam, by z dala od zgiełku Warszawy spędzać ten trudny czas związany z sytuacją w Polsce i na świecie. "Perfekcyjna" relacjonuje na Instagramie, jak mijają jej dni. Ostatnio wzięło ją również na wspomnienia i pokazała nagranie z sesji zdjęciowej, podczas której towarzyszył jej... koń.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pozuje z koniem

Małgorzata Rozenek w sesji zdjęciowej

Rozenek nie ukrywa, że bawi ją ten film. Widzimy na nim, że założyła body, które podkreśliło jej ciążowy brzuch. Co jednak najważniejsze - opiera się o konia, który jednak w pewnym momencie dość gwałtownie się poruszył. Małgosia się wystraszyła, co bardzo ją rozbawiło. Porównała się nawet do Beyonce, ale jest świadoma, że wiele jej brakuje do międzynarodowej gwiazdy:

Ta gracja, te kocie ruchy. Koń by się uśmiał. Koniecznie włącz dźwięk #prawiebeyonce. Ale jak wiemy „prawie” robi różnicę. Efekty tej sesji wrzucę niebawem. Z rozrzewnieniem wspominam czasy, kiedy wszyscy razem (około 11 osób) cały dzień spędziliśmy zamknięci w studio, martwiąc się tylko tym, żeby konie miały komfort, a my dobry obiad. To były czasy. Miłego dnia, Kochani - napisała.

Rozenek po raz kolejny rozbawiła internautów. Uważają, że wykazała się dużym dystansem. Niedawno dodała post, w którym zażartowała ze zdjęć paparazzich, jakie jej zrobili podczas izolacji domowej. 

Padłam, upadając twardo na ziemię. I od razu dzień staje się lepszy. Piękna jak zawsze oraz z nieustającym humorem - tak trzymać.
Super dystans. Jesteś świetna.
Zrobiłaś mi poniedziałek. Gosia, twój dystans jest najlepszy. Dobrze, że jesteś - gratulują rozbawieni.

Jednak nie wszystkim materiał przypadł do gustu. Niektórzy zarzucają jej, że męczy zwierzę na potrzeby sesji oraz że wykazała się nierozwagą, bo będąc w zaawansowanej ciąży, tak bardzo zbliżyła się do konia.

Kobieta ciężarna i koń. To trochę nieprzemyślana do końca sesja. Pracowałam z końmi, to cudowne zwierzęta, ale bardzo płochliwe... Radzę uważać.
Na pewno koń czuł się bardzo komfortowo i jego obecność w studiu była niezbędna do zrobienia oszałamiającego zdjęcia. Gratulacja.
Absolutnie żadne zwierzęta nie powinny być wykorzystywane w taki sposób. Piękna kobieta, więc sesja i tak byłaby wspaniała - piszą.

A Wy, z którą grupą internautów się zgadzacie?

AW

Więcej o:
Komentarze (13)
Małgorzata Rozenek pozuje z koniem. "Ta gracja, te kocie ruchy. PRAWIE BEYONCE"
Zaloguj się
 • lob2

  Oceniono 5 razy 5

  Co mogę powiedzieć o tej kobiecie??? chyba hormony jej dobrze biją na dekiel.To jest tak "jak pan z dziada."Dorwała się do pieniędzy i odbiło jej totalnie.Ona nie wie co ma z nudów robić,bo nie musi pracować a za każdą taką fotkę dostaje kilkanaście tysięcy złotych. Po prostu poszczęściło się babie.Okazuje się,że nie wszyscy mogą mieć pieniądze,bo im odbija a do tego jeszcze w jej wieku kiedy hormony buzują.Stara a głupia,zachowuje się jakpodlotek.Co to niektórzy robią dla pienięzy.

 • bel874

  Oceniono 4 razy 4

  Miałam już nie komentować życia tej skrajnej idiotki, ale nawiązując do jej ostatnich lamentów nad brakiem fryzjera, kosmetyczki, stwierdzam że bardziej bezwartościowego żywota dawno nie widziałam, w kontekście obecnej sytuacji i tych wszystkich,którzy muszą się mierzyć z zagrożeniem na pierwszej linii lekarze,pielęgniarki,farmaceuci,ekspedientki,kierowcy służby mundurowe itp. wypowiedzi tego pustaka są dalece żenujące. Szturmokowi nie starcza nawet wyobraźni by zastanowić sięjak byśmy funkcjonowali bez pracy i poświęcenia tych zwykłych- niezwyklych ludzi. Natomiast bez "twórczości wszelakiej" tego pustogłowia naprawdę będziemy zdrowsi psychicznie na 100%. Toż to siedzi bezproduktywnie i tylko tlen zużywa, wypierdując z siebie skargi na niesprawiedliwy świat. IGNOROWANIE tej osoby na wszystkie możliwe to jedyna droga, by się jej pozbyć z przestrzeni medialnej. Sama nie przestanie, bo jej płacą za ten szajs i prędzej sprzeda "Pysiulę" niż zniknie .

 • fajnybrat

  Oceniono 4 razy 4

  Nie kojarzę tej Rodzynek. To ta sprzątaczka co szorowała domy w jakimś programie?

 • Mac Gywer

  Oceniono 4 razy 4

  Proszę o jeden dzień bez tej Pani , proszę..

 • mw29

  Oceniono 4 razy 4

  Stara a glupia

 • clostridium

  Oceniono 3 razy 3

  zesrałem się z wrażenia jakie na mnie zrobiła kolejna wiadomość o tej pani

 • wejsunek47

  Oceniono 3 razy 3

  ale o co chodzi? koń kopnął tą panią w głowę czy co? nic nie rozumiem... i kto to jest? emerytowana woltyżerka ,że tam jest koń? to Janów Podlaski? muszę się napić...

 • starsza10

  Oceniono 2 razy 2

  Prawie robi dużą różnicę. Prawie inteligentna. Prawie ładna. Prawie mądra itd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX