Jakie wykształcenie ma Aleksander Baron? Mąż Sandry Kubickiej nie znalazł się w branży przypadkowo

Aleksander Baron od lat jest częścią show-biznesu. Jak zaczynał i jakie ma wykształcenie? Możecie być zaskoczeni. W branży nie znalazł się przypadkiem.

Aleksander Milwiw-Baron zaistniał w mediach jako członek zespołu Afromental. Dziś jest jednym z najbardziej znanych gitarzystów w Polsce. Największą popularność przyniosła mu posada jurora w programie "The Voice Poland", a także format "Bitwa na głosy", gdzie występował z Tomaszem "Tomsonem" Lachem z Afromental. W mediach najczęściej mówi się o muzyku w kontekście jego partnerek ze świata show-biznesu. Baron był związany z Julią Wieniawą, Aleksandrą Szwed i Blanką Lipińską. Aktualnie gitarzysta Afromental związał się z Sandrą Kubicką. Para niedawno wzięła ślub i oczekuje narodzin dziecka. Czym zajmował się Aleksander Baron, zanim stał się znany? Jego wykształcenia może mu pozazdrościć niejeden kolega z branży.

Zobacz wideo Alek Baron się wygadał. Kto osiągnął największy sukces po "The Voice"?

Aleksander Baron ma wykształcenie muzyczne. Pracuje także jako producent

Aleksander Baron urodził się 13 grudnia 1983 roku we Wrocławiu. Jego ojciec, Piotr Baron, jest wokalistą jazzowym. Celebryta ma wykształcenie muzyczne, które było doskonałym fundamentem jego kariery. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu: I stopnia w klasie fortepianu i II stopnia w klasie saksofonu. Dzięki temu posiada tytuł dyplomowanego saksofonisty klasycznego. Karierę zaczął w 2007 roku, kiedy został laureatem ogólnopolskiego konkursu dla producentów muzycznych "Coke Live Fresh Noise". Polską scenę muzyczną podbił także jako producent. To on stoi za sukcesem piosenki "Jak nie my to, kto", którą wykonuje Mrozu. Aleksander Baron jest multiinstrumentalistą. Gra na fortepianie, saksofonie i gitarze. 

Aleksander BaronAleksander Baron fot. kapif.pl

Aleksander Baron i Sandra Kubicka są już po ślubie. "Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż, to za mężczyznę, który będzie kochał mnie bezwarunkowo"

Sandra Kubicka niedawno zaskoczyła wiadomością, że jest już po ślubie z Aleksandrem Baronem. Ceremonia odbyła się na początku kwietnia, w 50. rocznicę ślubu dziadków celebrytki. Data nie została wybrana przypadkowo. "Wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam, patrząc na dziadka, który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż, to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie. Tak, jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś" - napisała na Instagramie. Sandra Kubicka wyjawiła, ile wydała na ślub. Kwota zaskakuje, więcej przeczytacie tutaj.

 
 
Liderem zespołu Afromental był:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.