Filip Chajzer udawał atak paniki w "Dzień Dobry TVN". Teraz KRRiT reaguje na żenujące żarty dziennikarza

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji dopiero teraz zareagowała na żenujące popisy Filipa Chajzera w "Dzień Dobry TVN" z listopada 2019 roku.

W listopadzie 2019 roku w "Dzień Dobry TVN" Filip Chajzer przekroczył granice żenady, udając "atak paniki". Jego zachowanie oburzyło widzów, którzy wystosowali skargi do TVN-u i Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Dopiero teraz jest odpowiedź rady.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o "ataku paniki" Filipa Chajzera. "Może to było niefortunne. Ale Filip taki jest"

KRRiT reaguje na popisy Chajzera

Press.pl informuje, że Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji właśnie zareagowała na zachowanie Filipa Chajzera, który kilka miesięcy temu udawał "atak paniki" podczas emisji "Dzień Dobry TVN", gdy został poruszony temat nerwicy lękowej.

Przewodniczący KRRiT Witold Kołodziejski skierował do TVN pismo, w którym zwrócił uwagę, że nadawca w swojej działalności programowej powinien uwzględniać różne stopnie wrażliwości odbiorców - informuje press.pl

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podkreśliła również, że kwestii nerwicy lękowej nie można uznać za część rozrywkową.

W rozmowie poruszano ważne kwestie dla osób borykających się z zaburzeniami lękowymi i atakami paniki i nie można w tej części uznać jej za rozrywkową - stwierdziła KRRiT, cytowana przez press.pl.

Przypomnijmy, że po udawanym ataku paniki Chajzera internauci nie tylko wystosowali skargi do TVN-u i KRRiT, ale także z ich inicjatywy powstała petycja, w której domagali się usunięcia dziennikarza z "Dzień Dobry TVN". Do tego momentu apel podpisało ponad 10 tysięcy osób. Z kolei sam Filip Chajzer "przeprosił" widzów w swoim stylu.

Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane, to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na co dzień dotyczy ten problem - napisał na Instagramie.

Warto dodać, że na antenie "Dzień Dobry TVN" Filip Chajzer nigdy nie przeprosił za swoje zachowanie.

KM

Więcej o:
Komentarze (53)
Reakcja KRRiT na udawany atak paniki Filipa Chajzera
Zaloguj się
 • bialymisio

  Oceniono 20 razy 20

  Przecież Chajzer młody to zwykły, rozpieszczony kretyn. Osobista tragedia sprzed 5 lat nic go kompletnie nie nauczyła.

 • wieslawjablonski6

  Oceniono 19 razy 17

  On jest niezrównoważony psychicznie. Dziwię się że TVN jeszcze go trzyma

 • cah50

  Oceniono 15 razy 15

  Przecież to zwykły jołop jest !!!!

 • sadd

  Oceniono 13 razy 11

  Ilez mozna tolerowac zenade tego telewizyjnego przyglupa?

 • Andrzej Garlicki

  Oceniono 15 razy 9

  Fajne tłumaczenie koleżanki "przecież Filip taki jest..." Na tej samej zasadzie można tłumaczyć (oczywiście proporcje inne - chodzi mi o zasadę) pedofila czy choćby Kaczyńskiego. Nie gniewajcie się, przecież on taki jest!

 • kiwdu53

  Oceniono 9 razy 9

  Doopek rzadki.

 • vicenteolivio

  Oceniono 8 razy 8

  FILIP CHAJZER to SKOŃCZONY PALANT.
  Nic więcej nie trzeba o tym błaźnie pisać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX