Filip Chajzer ponosi konsekwencje ostatniego występku. Widzowie domagają się usunięcia prezentera z "DD TVN". Powstała specjalna petycja

FIlip Chajzer w "Dzień dobry TVN" zażartował z ludzi, którzy mają ataki paniki. Teraz oburzeni widzowie domagają się usunięcia go z programu. Jest już gotowa petycja do TVN.

O występku Filipa Chajzera już pisaliśmy. Przypomnijmy tylko, że zażartował z ludzi mających ataki paniki w piątkowym wydaniu "DD TVN". Prezenter w prześmiewczy sposób naśladował osoby chore, udając, że sam ma taki atak, na samą myśl o szaleństwie zakupowym Black Friday.

Filip Chajzer wyśmiewa chore osoby

Całe zdarzenie odbiło się szerokim echem i rozpoczęła się medialna burza. Fani śniadaniówki byli zniesmaczeni zachowaniem prezentera. Posypała się lawina niemiłych komentarzy, a nawet groźby ze strony internautów. Początkowo Filip Chajzer próbował się bronić, wydał nawet oświadczenie, w którym najpierw przyznał, że "przeprasza osoby chore, które poczuły się urażone", ale potem przeszedł do kontrataku, wspominając, że od wielu internautów otrzymuje wiadomości, które odnoszą się do tragicznej śmierci jego syna.

Na tym jednak się nie skończyło. Widzowie domagają się jego usunięcia z programu. Uważają, że prezenter zbagatelizował i naśmiewał się z poważnego problemu, który dotyczy wielu osób. Widzów poparły również gwiazdy, m.in. Dorota Szelągowska, która przyznała, że sama zmagała się z tym problemem i raper Ras z zespołu Rasmentalism, który uważa, że wyśmiewanie osób chorych psychicznie jeszcze bardziej im szkodzi i jeszcze bardziej je zamyka.

"Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji"

Na Facebooku powstała także grupa "Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji". Wydarzenie popiera już ponad 10 tys. osób, setki podpisały internetową petycję do stacji.

Nie będziemy tolerować wyśmiewania osób chorych i LGBT, molestowania i prześladowania kobiet oraz wielu innych zachowań tego znanego "prezentera" - czytamy w opisie wydarzenia.

Filip Chajzer nie odnosi się już do kolejnych krytycznych uwag na temat swojego występu w piątkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN".

A jakie jest wasze zdanie? Powinien prowadzić dalej program?

BO

Poniżej możecie zobaczyć konflikty polskich gwiazd. 

Zobacz wideo