Małgorzata Kożuchowska pokazała odważne zdjęcie w bardzo krótkiej mini. Fani zachwyceni. "Najlepsze nogi w Polsce"

Tak odważne zdjęcia na instagramowym profilu Małgorzaty Kożuchowskiej to rzadkość. Co prawda kadr pochodzi z serialu "Świat według Kiepskich", więc stylizacja aktorki jest adekwatna do odgrywanej przez nią roli, jednak sukienka mini robi wrażenie. Nogi aż do nieba!

Małgorzata Kożuchowska w ostatnim czasie często powraca na swoim instagramowym profilu do przeszłości. Aktorka dzieli się z fanami archiwalnymi fotografiami, które budzą w niej wspomnienia. Niedawno udostępniła niepublikowane wcześniej zdjęcie z dnia ślub. Teraz pochwaliła się rolą w serialu "Świat według Kiepskich", a dokładniej nogami, które na kadrze z sitcomu zostały zaprezentowane w całej okazałości w odważnej spódniczce mini. Tym postem Małgosia zachwyciła użytkowników mediów społecznościowych. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska straciła pracę. Pożegnała się z produkcją

Małgorzata Kożuchowska w minispódniczce

Sam kadr ze "Świata według Kiepskich", zresztą jak i cały serial, oferuje sporą dawkę humoru. Małgorzata Kożuchowska wykazała się ogromnym dystansem do siebie, pokazując światu zdjęcie zrobione na planie sitcomu. Choć nogi aktorki wyglądają na nim świetnie, przedstawiona została w dość niecodziennej i odważnej wersji. W bardzo krótkiej spódniczce mini i wysokich szpilach stoi przed rozłożoną na podłodze Halinką Kiepską. Kożuchowska porównała scenę do gry w "ziemniaki". 

A kto powiedział, że w piłkę trzeba grać na boisku, w korkach i piłką. Moim zdaniem wystarczą nogi i ziemniak... 
 

Pod zdjęciem posypały się pozytywne komentarze. Zgrabne nogi aktorki zachwyciły niemal wszystkich.  

Pani Małgosiu, proszę ubezpieczyć swoje piękne nogi niczym JLo pu*ę!
Wystarczą nogi. Zwłaszcza TAKIE nogi!
Nogi do nieba!

Fani Małgorzaty Kożuchowskiej przyznali jej nawet tytuł posiadaczki "najlepszych nóg w Polsce". Podzielacie opinie sympatyków aktorki?

BWO