Kożuchowska pokazała niepublikowane zdjęcie ze ślubu. Okoliczności są jednak przykre. "Smutna wiadomość na koniec dnia"

Małgorzata Kożuchowska pożegnała na Instagramie księdza, który udzielił jej ślubu. Od tego dnia minęło już blisko 12 lat.

Małgorzata Kożuchowska od lat cieszy się opinią jednej z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda pilnie strzeże swojej prywatności. Nie zabiera męża na salony i nie udziela z nim wspólnych wywiadów. Na Instagramie Kożuchowskiej także rzadko kiedy dojrzymy kadry z rodzinnego zacisza. Ostatnio aktorka zrobiła jednak wyjątek i pokazała niepublikowane do tej pory zdjęcie ze ślubu.

Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska pożegnała księdza

Przypomnijmy, że Małgorzata Kożuchowska już od blisko 12 lat jest szczęśliwą mężatką. Aktorka powiedziała "tak" dziennikarzowi Bartłomiejowi Wróblewskiemu w sierpniu 2008 roku. Ślub gwiazdy był wielkim wydarzeniem, choć obyło się bez sesji dla kolorowych pism. Ostatnio Małgosia przypomniała swoim obserwatorom radosne chwile sprzed kilkunastu lat. Niestety, okoliczności były jednak przykre. Zmarł bowiem ksiądz, który udzielił im sakramentu małżeństwa.

Smutna wiadomość na koniec dnia. Wspaniały Kapłan, piękny człowiek, świadek Pana Boga. Często mawiał: jeśli masz jakiś problem, coś cię dręczy, doszedłeś do jakiejś granicy w swoim życiu, masz tylko jedno wyjście: jest taki Gość, ten Gość nazywa się Jezus Chrystus. (...) 11 lat temu ks. Piotr Pawlukiewicz udzielił nam sakramentu ślubu. Do dziś mam w uszach Jego wspaniałą homilię o tkanym wspólnie przez całe życie kobiercu - czytamy w długim poście.

W dalszej części wpisu Kożuchowska podziękowała też księdzu za wszelkie nauki i rady. Aktorka nigdy nie ukrywała, że jest praktykującą katoliczką, a więc jej przywiązanie do chrześcijańskich wartości nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem.

Więcej o:
Komentarze (42)
Małgorzata Kożuchowska pokazała niepublikowane zdjęcie ze ślubu. Okoliczności są jednak przykre
Zaloguj się
 • monikaaleksandra

  Oceniono 20 razy 18

  Matka Boska Kożuchowska. Nie ma nic bardziej aseksualnego niż klęcząca kobieta

 • hunter4

  Oceniono 20 razy 16

  Ciesze sie twoim szcesciem. Ale , moze przez swoje zrodla u ojca dyrektora, moglabys przekonac kulawego o wiecej testow na wirusa?

 • six_a

  Oceniono 20 razy 12

  przepraszam, gdzie można tego jezusa chrystusa namierzyć aktualnie. może niech przyjdzie i zrobi porządek z wirusem. dzięki z góry.

 • eurotram

  Oceniono 23 razy 11

  Co ciekawe,zauważyłem że opinie o tym księdzu różnią się w zależności od tego,która strona wypowiada się na jego temat. Mniej więcej podobnie jak z Rydzykiem: dla moherów to też dusza-człowiek i najpotrzebniejszy kapłan w całej Polsce,dla większości normalnie myślących - zachłanna kanalia. A Kożuchowska przecież w całkiem znacznym stopniu związana jest z produkcjami TVPiS...

 • wujekdolf

  Oceniono 16 razy 10

  może i to był porządny człowiek... ale na bank znał kogoś kto zna pedofila i tak samo chodzi w sukience...

 • andrzej.duxa

  Oceniono 13 razy 9

  niebywale parcie na szklo

 • Wies Kwiec

  Oceniono 7 razy 7

  "Pudelek Wyborcza" przekazuje ważną i formację - niejaka Kożuchowska coś tam, coś tam.
  ŻENADA.

 • kbyczek

  Oceniono 6 razy 6

  Obyś wytrzymała na tym "tkanym wspólnie przez całe życie kobiercu". I Niech "ten Gość", który "nazywa się Jezus Chrystus." pomoże Ci w tym. A i pamiętaj, im później się odezwiesz...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX