Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak spędza czas w domu. Internauci zachwyceni: Jest klimat, rodzina to moc

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z obserwatorami, jak spędza czas w domu z rodziną. Internauci są zachwyceni jej pomysłem.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska śpiewa wielki przebój. Ma talent!

Małgorzata Kożuchowska, tak jak wiele innych gwiazd (w tym Anna i Robert Lewandowscy i Marina), podjęła decyzję o pozostaniu w domu. Razem z synem, 6-letnim Jasiem, oraz mężem Bartkiem Wróblewskim próbują jakoś odnaleźć się w tej sytuacji i wymyślają, jak ciekawie spędzić czas.

Małgorzata Kożuchowska została w domu

Kilka dni temu aktorka poinformowała, że dostosuje się do odgórnych wytycznych. Zaapelowała też do obserwatorów, żeby także zastosowali środki bezpieczeństwa.

Wykorzystajcie ten czas na bycie z rodziną, rozmowy, nadróbcie czytelnicze i filmowe zaległości, pobawcie się z dziećmi, zadzwońcie do kogoś, dla kogo od dawna brakowało wam czasu, ugotujcie dobry obiad i zjedźcie go bez pośpiechu, upieczcie ciasto - podała pomysły, w jaki sposób można spędzić ten czas.

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się także innym pomysłem. Razem z bliskimi przygotowali ognisko:

"Ognisko domowe" instalacja. Jesteśmy razem, wspieramy się, dzielimy się obowiązkami i pomysłami jak spędzić ten czas w domu i bliskiej okolicy. Nie ma nudy! Damy radę! Pozdrawiamy serdecznie z naszego gniazda - napisała.
 

Internautom bardzo się ten pomysł spodobał. Zostawili wiele komentarzy, w których wyrazili swój zachwyt nad klimatem, jaki udało się stworzyć aktorce.

Jest klimat, rodzina to moc.
Razem jest pięknie. My możemy tak cały czas razem. Jak jest miłość, to nie ma nudy.
Można się przyłączyć? Taki widok przypomina miłe czasy i obozy - piszą oraz wspominają.

Jak już wspomnieliśmy, Małgorzata Kożuchowska to jedna z licznych gwiazd, która wspiera akcję #zostańwdomu. A jak spędzają ten czas inni? Marina poświęca uwagę synowi, Anna i Robert Lewandowscy ćwiczą i bawią się z Klarą. Za to Małgorzata Rozenek z mężem i dziećmi wyjechała na Mazury, gdzie wypoczywają i spacerują.

AW