Lewandowscy zaszyli się w domu. Robert robi pompki z Klarą na plecach, Anna karmi córkę goframi

Anna, Robert i Klara Lewandowscy zaszyli się w swoim luksusowym domu w Niemczech. Co robią? Najwięcej czasu spędzają chyba na siłowni.

Obecna sytuacja na świecie i w Polsce jest bardzo trudna. Ludzie robią co tylko mogą, by pozostać zdrowymi. Rządy kilku europejskich państw, w tym Polski, pozamykały granice, wprowadziły nakaz zamknięcia restauracji, teatrów, galerii handlowych i zaleciły swoim obywatelom pozostać w domu na czas najbliższych dwóch tygodni. Gwiazdy również zastosowały się do tego rozporządzenia i dzielnie relacjonują swoją kwarantannę, wspierając akcję, "zostań w domu". Wiele z nich przy okazji pokazało wnętrza swoich pięknych mieszkań. Lewandowscy na przykład wolny czas spędzają głównie na domowej siłowni.

Zobacz wideo Kwarantanna u Lewandowskich: Klara ćwiczy z Robertem

Lewandowscy w domu - siłownia, gofry i rysowanie

Fani bacznie śledzą, co dzieje się u Lewandowskich, zwłaszcza, że oni sami chętnie dzielą się tym, jak spędzają wolny czas. Po nagraniach na Instagramie widać, że wszystko u nich w porządku i cieszą się ze wspólnie spędzonych razem chwil. Najszczęśliwsza jest chyba Klara, której nie brakuje na InstaStories rodziców. Całą niedzielę spędziła z nimi na siłowni. Zarówno Anna, jak i Robert pochwalili się, jak 2,5-latka świetnie radzi sobie z trudnymi ćwiczeniami. 

Po treningu przyszedł jednak czas na odpoczynek i Klara postanowiła nieco porysować. Towarzyszył jej Robert, a "Lewa", która wszystko relacjonowała, w końcu pokazała twarz córki.

Czekamy na więcej nagrań i zdjęć z willi Lewandowskich. Swoją drogą musimy przyznać, że Klara ma więcej zapału do ćwiczeń, niż my. Jak sprawa wygląda u Was? Dajcie znać w komentarzach.

CW

Więcej o:
Komentarze (6)
Lewandowscy zaszyli się w domu. Robert robi pompki z Klarą na plecach, Anna karmi córkę goframi
Zaloguj się
 • mgr.nauk

  Oceniono 2 razy 2

  Ja już dostaje sraki z tych nerw i troski o byAnn. A Wy?

 • ola1840

  Oceniono 1 raz 1

  A wszystko do kupienia w sklepie: byann... to na wypadek gdybyscie nie wiedzieli drodzy czytelnicy.

 • maw1988

  Oceniono 1 raz 1

  moje życie odmieniło się po tym, jak dowiedziałem się że Lewandowski i Lewandowska ćwiczą! potrzebuję więcej takich informacji.

 • cezar85

  Oceniono 1 raz 1

  gofry zdrowe z dzikunów, mam nadzieję

 • etykieta.zastepcza

  0

  Czekamy na info, jakie rozwarcie u byAnn? I co odpowie rozenkowa?

 • mariami

  0

  A to Lewandowscy są podejrzani o zakażenie wirusem? Nie było takiej informacji, że muszą odbywac kwarantannę. Po prostu izolują się w domu, żeby niepotrzebnie się nie narażać. Przestańcie nadużywać słowa kwarantanna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX