Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych zapozowała w bieliźnie. Zdjęcie podzieliło fanów. "Trochę intymności zostaw dla siebie"

Magdalena Narożna w ostatnim czasie sporo ćwiczyła. Postanowiła więc pochwalić się efektami treningów na Instagramie.

Magdalena Narożna, jak wiele gwiazd disco polo, ma bardzo napięty grafik. W natłoku zajęć udaje jej się jednak znaleźć czas na ćwiczenia, a to owocuje zgrabną sylwetką. Ostatnie roznegliżowane zdjęcie piosenkarki podzieliło jej fanów. Nie brakowało komplementów, ale pojawiły się też słowa krytyki.

Sylwia Przybysz wyznała: KOCHAM DISCO POLO

Zobacz wideo

Magdalena Narożna pozuje w negliżu

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi chętnie wybiera kreacje, które odsłaniają sporo ciała. Znacznie rzadziej pokazuje się jednak w samej bieliźnie. Ostatnio zrobiła wyjątek i wrzuciła na swój profil na Instagramie pół nagie zdjęcie.

 

Trzeba przyznać, że 31-latka może pochwalić się zgrabną figurą. Jej zdjęcie nie spodobało się jednak wszystkim fanom. Zdania w komentarzach są podzielone.

I po co takie foty w bieliźnie? Trochę intymności zostaw dla siebie. Ani to ładne, ani zmysłowe.
Chyba kobieto jesteś zdesperowana, że takie zdjęcia wstawiasz.
Cudowna figura.
Masz piękne ciało - czytamy pod fotką.

Skandal w zespole Piękni i Młodzi

O Magdalenie Narożnej głośno zrobiło się na początku roku, kiedy to na jaw wyszła awantura pomiędzy obecnymi partnerami członków zespołu Piękni i Młodzi. Impreza sylwestrowa skończyła się interwencją policji i pogotowia. Partner Magdy Narożnej zaatakował dziewczynę jej byłego męża. Po noworocznej bójce, jaka miała miejsce w zespole, Dawid Narożny został z niego wyrzucony. 

Tuż po wydaniu oficjalnego oświadczenia, Dawid postanowił zabrać głos w sprawie. Na swoim instagramowym profilu opublikował wpis, w którym wyparł się wszystkiego, co pojawiło się na oficjalnej stronie grupy. Dodatkowo podkreślił, że nadal jest członkiem Pięknych i Młodych. Zespół zdążył jednak wydać już piosenkę w nowym składzie. Wygląda wiec na to, że Narożny oficjalnie zakończył przygodę z kapelą disco polo.